Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz a propagandával és a...

Fidesz a propagandával és a kommunikációval az értelemmel kevésbé megáldott embereket célozza? Náluk hatásos ez egyedül?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 20:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
41%

Nem feltétlenül. Vannak értelmes FIDESZ-hívők is.

Meglepő, de így van. (Érdek?)

2023. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
35%
Na most a "Klárika a béreket emeli" propagandánál primitívebbet én még nem láttam.
2023. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
79%

Három okból szavaz valaki a fideszre:

- ostobaság

- anyagi érdek

- gyűlölet


Mást nem tudok elképzelni.

2023. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
65%

Na most a "Klárika a béreket emeli" propagandánál primitívebbet én még nem láttam.”



FOLYTATJUK 🤣🤣🤣🤣🤣

2023. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
81%
A fideszre szavazók pszichéje és lelke rendkívül torz lehet. Persze még sok ellenzékié is.
2023. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
61%
Mi a gond a “folytatjuk”-kal? Folytatták, nem?
2023. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
58%
Igen, őket célozza meg, viszont ettől függetlenül nem lehet általánosítani. Mindkét oldalon vannak hülye és értelmes szavazók is.
2023. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
70%

Valóban a BUTA csőcselék szavaz a fideszre.

De ha korrektek akarunk lenni, a politikusok ELSŐSORBAN mindig az ostoba csőcseléket célozzák, oldaltól függetlenűl.

És az nyeri a választást, aki ezeket, az jelszavakkal irányítható, barmokat, valahogy maga mellé tudja állítani. A politika nem más mint a csőcselék megnyerése. És ezeknek persze hazudni kell, szinészkedni kell, gyűlőlni valót kell adni, ezért ilyen a politika.

2023. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
34%

Ha már értelmi szint, akkor sok ellenzéki hozzászólásnál látom az alábbi mondatokat:

-Erről nem tudok

-Erről nem olvastam

-Biztosan fidder írta (hiába nem "fidder" oldalról kap forrást)

-Keresd ki nekem a Google-ben, mert nekem nem megy

-Biztos nem így van, fideszes propaganda (magyarázat nulla)


Ha már ők tekintik saját magukat az európai kontinens szellemi és információs agytrösztjeinek, akkor miért így zajlik velük rengeteg beszélgetés?

2023. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
71%

07:36


Mert nincs kedvünk feleslges köröket futni, olyanok keresésével amit pár hét után a komcsi lakájmédiátok bemond, hogy tévesen állítottuk… (mondjuk ebben a rekordot a ti médiátok viszi pálmát , normális helyeken ezeket akik ennyit kamuznak már rég betiltották volna

2023. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!