Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kedvezőtlen makroadatok...

A kedvezőtlen makroadatok (infláció, GDP, államháztartási hiány, lakossági fogyasztás) nem lenne indokolt Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter kirúgása a kormányból?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és de igen
Fideszes vagyok és szerintem nem
Mihazánkos vagyok és szerintem de igen
Mihazánkos vagyok és szerintem nem
Egyéb ellenzéki vagyok és szerintem de igen
Egyéb ellenzéki vagyok és szerintem nem
Ki az a Nagy Márton? Az a holdvilágképű? Vagy a másik?
10 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem ő csinálja a gazdaság irányítását, ő csak végrehajt. Mint mindent kis hazánkban a nagy ember irányítja ezt is. Kirúgni nem lehet, csak nem megválasztani.
2023. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1:


De valami mozgástere csak van, amivel képtelen élni ez a gazdasági mekkmester, nem?


Vagy minden Orbán döntése a farhátkommandótól a kötelező akciózásig és az ársapkákkal és rezsivédelemmel való népámításig?

2023. aug. 18. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

#2

A minisztereknek rendeleti kormányzás esetén nincs mozgásterük.

2023. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Orbánt kell kirúgni, ő hagy jóvá mindent övé az összes felelősség.
2023. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4:


Egyelőre szerintem kisebbet álmodjunk.

2023. aug. 18. 20:11
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Tisztázzuk. Minden poston olyan ember van, aki pontosan végrehajt. ha egyszer nem, lecserélik.

Meg kellene végre érteni, ebben az országban egyetlen embertől kell megszabadulni, összeomlik minden. na jó, károk még lesznek utána is, de irányítás nem.

2023. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A teljes Fidesz kirúgása lenne indokolt.
2023. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6-tal értek egyet. Ha az egyetlen ember eltűnne, akkor dőlne az egész NER, mert nem engedheti meg magának, hogy hozzá mérhető hatolom valakinek a kezébe kerüljön.

Csakhogy Ő nagyon jól körül van bástyázva.

2023. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
*hatalom
2023. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ok, de mi értelme Orbán lemondásáról fantazialni? A 2 millió hipnotizált birkája akkor is hatalmon tartja, ha a gatyája is rámegy. Orbánt attól tartok csak a természet kemény törvényei fogják lemondásra kényszeríteni majd valamikor.
2023. aug. 19. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!