Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra, szerintetek is mű?

Dúró Dóra, szerintetek is mű?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 22:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%
Hehe, olyan emberről alkottok véleményt, akit nem is ismertek... :) Én személyesen ismerem, általános sulis korunk óta. Egy végtelenül értelmes, kedves, normális lány. Már akkor is hazafias érzelmű volt, mikor még sehol nem volt a Jobbik, az egész családjával egyetemeben. Az egész család tisztességes, rendes, vallásos emberekből áll. Általánosban, és gimiben, matek szakon, majd később magyar és tőri emelten is végig kitűnő tanuló volt, és két nyelvvizsgát csinált. Szal annyira nem lehet hülye... ;) Sőt, kifejezetten okos. Soha nem volt protekciós. Gondolom a politológián sem adta alább a színvonalat, bár nem tartottuk napi szinten a kapcsolatot. Amúgy nem rég volt osztálytalálkozónk, de Ő is csak egy volt a sok közül, nem játszotta az agyát, nem hívta fel magára a figyelmet. Leült az asztal végére, és mindenkit kikérdezett, hogy mit csinál mostanság. Amúgy meg 11-12 évesen is szerény csaj volt, és később sem lett beképzelt. Szal szerintem ne ítélkezzetek olyanról, amiről nem tudtok semmit.
2010. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
inkább éretlen a szóvívőségre. egy határozottabb egyén kellene a Jobbikba
2010. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, de dugnám
2010. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
vuvuzela te mindenkit dugnál, kicsit unalmas az ilyen válasz, menj vissza a napiszarra, nem megy ez neked :(
2010. okt. 22. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!