Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a fideszesek milyen...

Ezek a fideszesek milyen világban élnek?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, így szerencsére fideszeket csak maximum a kommentszekciókbam vélek felfedezni. Tegnap megnéztem a tüzijátékot, nyílván rohadt nagy tömeg volt, plusz a török diktátor is idejött a kolostormalachoz, lassabban tudtak menni a villamosok is a lezárások miatt.


Erre negyedórán keresztül hallgathattam a villamoson, hogy Karácsony mennyire alkalmatlan, bezzeg Tarlós. Autóval nem lehet közlekedni, manapság azért szavaznak ezekre a gyurcsányista ballibsikre, mert nem ismerik a történelmet, meg a Momentum is mit tüntet Erdogan ellen xD


Azt hittem, hogy ez csak vicc, de nem. 70 közeli emberek ennyire beszűkült gondolkodással rendelkeznek?



2023. aug. 21. 11:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Ha külföldön élsz mit kerestél a villamoson?
2023. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
1%
Ez az xd valami külföldi szó?
2023. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
3%
Ebben.
2023. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

"70 közeli emberek ennyire beszűkült gondolkodással rendelkeznek?"


Ugyan, dehogy!


Dehogyis csak a 70 közeli emberek! :-)))

2023. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Lehet a fideszes fejeknek már túl sok információ, de attól mert valaki külföldön él, még hazajöhet nyaralni, nemzeti ünnepre, akármi miatt. xD
2023. aug. 21. 11:29
 6/29 anonim ***** válasza:
16%
Na csak maradj kint az a biztos.
2023. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
"Külföldön él", de szerinte hülyeség, hogy Karácsony alkalmatlan. Nem tudom kérdező, hány éves lehetsz, de a ballib agymosás nálad meglehetősen hatékony már most, És aki mélyről indul, meddig képes visszaesni?
2023. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%
Külföldről is bőven látszódik Karácsony alkalmatlansága.
2023. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
"Boldogok a lelkiekben szegények, mert övék a Mennyeknek Országa."
2023. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
24%
Tehát nem itt élsz, azt se tudod mi a helyzet, de felháborít hogy ha hazajössz, az embereknek van véleménye, és az nem egyezik a tiéddel. Inkább maradj is kint, jobban járunk nélküled!
2023. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!