Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tetszik Gulyás...

Miért nem tetszik Gulyás Gergelynek, Mészáros Lőrinc új több milliárd forint értékű luxusjachtja? Ez a Fidesz és a NER hatalmát szimbolizálja? Még gazdasági válság és rekord infláció ellenére is megengedheti magának ezt Fidesz közeli milliárdos elit?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 09:15
1 2
 1/16 hypno ***** válasza:
100%

"Még gazdasági válság és rekord infláció ellenére is megengedheti magának ezt Fidesz közeli milliárdos elit?"


Miért? Talán nem?

Csökkent akár egyetlen fővel is a birkanyáj attól, hogy urizálnak, hogy kiderültek a hazugságaik, hogy megszorítás megszorítást ér?

2023. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Megmérték, rájöttek, hogy sok fidesznyik sem tud ezzel azonosulni. Változtatni persze nem fognak, de Gerikével eljátszattják, hogy ő az állampárt élő lelkiismerete, rájuk van szólva, ejnyebejnye, aki erre érzékeny, az nézegesse Geri feddően összevont szemöldökét!
2023. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2.Hogy csak színjáték?
2023. aug. 22. 09:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra. Gulyás eljátszotta a puritán fideszes szerepet.
2023. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hypno ***** válasza:
87%

#4


Tényleg, ez biztosan a beosztásához tartozik.

Amíg ő tartotta kormányinfót, addig anno Lézer Jani volt az, aki jól felháborodott az ilyesmin.

Esetleg Kövér morgott valamit a bajsza mögül.

2023. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A balos elit is dőzsöl rendesen, ezért mégsem megy a hiszti... Vajon miért?
2023. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6. Kérdezd meg miért hisztizik Gulyás elvtárs a Mészáros elvtárs szegényes hajókája ellen a felvételen- én nem tudom... utána játszd el nekik az internacionálét, de állj vigyázzba ha szól! :D
2023. aug. 22. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért tenném, én rühellem mind 2 gárdát... Mind2 csak abból él, hogy elnyomja a népet, ha hatalomra jut... De válaszodból eredően, te a balosokkal lehetsz... Hát egészségedre...
2023. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8.Na ezt nagyon félrenézted...

Én pont hogy konzervatív vagyok, csak hát a fidesz nem az...


Olyan nagyon nem rühellheted mindkét oldalt, ha a kérdésem válaszára nem, viszont a baloldal gyalázkodására kérdés nélkül is futotta a válaszodból. Sajnálom ez vagy.

2023. aug. 22. 13:20
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Pont, hogy megírtam, hogy mind2 oldal ezt csinálja.. Csak megállás nélkül ezen pörög mindenki, hogy fidesz, fidesz, ja és fidesz.... Közben a balos meg ugyan úgy megveszi a fél világot, de az nem hír... Vagyis hír, csak nem fontos... De, ha ettől én fideszes vagyok a szemedben, hát az már eszp. :)
2023. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!