Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi fog történni, ha jövőre az...

Mi fog történni, ha jövőre az EU bíróság kimondja, hogy a gyermekvédelmi törvény ellentétes az Eu-s joggal, és felszólítja Mo.-t, hogy törölje el?

Figyelt kérdés
Ifj. Lomnici Zoltán fideszhez közeli alkotmányjogász azt nyilatkozta, hogy a bíróság döntése kötelező érvényű. Viszont én valahogy nem tudom elképzelni, hogy ekkora felhajtás után a kormány visszavonja a törvényt.

2023. aug. 22. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom.
2023. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Lehet ezért hergelik a fideszes komcsikat, hátha kilépés pártivá hipnotizálják őket ?
2023. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem hajtjuk végre és ezért joggal kizárnak. Az ország fejlődésnek indul, a cukoripar & mezőgazdaság visszaépül és a fiatalok sem lépnek le. Ez mindenkinek jó lesz💖
2023. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Olyat nem mondhat, majd módosítva lesz.
2023. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Módosítják, és még jobban lehet utálni a népnek az EU-t,

helyettük...

2023. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
A Magyarországnak jog szerint járó helyreállítási pénzek visszatartása nem ellentétes az EU szabályaival? Mégis visszatartják.
2023. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

"A Magyarországnak jog szerint járó helyreállítási pénzek visszatartása nem ellentétes az EU szabályaival? "

Nem, mert képzeld, az EU közössége megszavazta a jogállamisági mechanizmust (aminek az alapját amúgy is megadja az '97-es amszterdami szerződés) és a 2021-2027-es költségvetést, annak minden részletszabályozásával együtt (ideértve amúgy Magyarországot is).


Értem én, hogy te DIREKT nem akarod érteni, de erre csak azt tudom mondani, hogy egyéni problémád. Saját magadokkal babráltatok ki, csakhogy belpolitikailag tüzelni tudjátok a rajongó táborotokat. És pontosan ugyanezért fog zátonyra futni a "gyermekvédelmi" törvényetek is, mert hergelés okán nem akartátok szétválasztani és külön megszavaztatni a homofób részét, csakhogy keverni tudjátok a fazont a szezonnal.

2023. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

#6 figyelj, ha jogos is, a fidesz évek óta orrba szájba tolja az eu elleni propagandát, kampány időszakon kívül is gyakori a plakátolás, nemzeti "konzultáció", youtube reklámok stb stb. Ez mellett mindent is megvétóz, még most háborús időben is.


Lehet nem korrekt, de ha folyamat ilyen gusztustalan külpolitikát foltat egy ország pártja, akkor előbb-utóbb szankciókkal találja szembe magát, most eljött ez a pont.


Lehet vergődni miatta, de ez 100000%-ban a FIDESZ HIBÁJA. Jóban kell lenni a szövetségeseinkkel, vagy legalább itthon nem kell 0-24 f*sni az emberekre a propagandát, hogy a gonosz brüsszel ilyen meg olyan. Propaganda nélkül is lehet vétózni meg az eu parlamentben alkotni, felesleges az embereket ebbe belevonni, nem?

2023. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs gyermekvédelmi törvény. Homofób törvény van.
2023. aug. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Igen, ez nem gyermekvédelmi, hanem homofób salátatörvény, amit remélem, hogy eltörölnek.


A gyermekvédelmi törvény 1996-ban született


Egy liberális ügyvéd

2023. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!