Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne tenni valamit az...

Nem kéne tenni valamit az iszlám növekedése ellen ?

Figyelt kérdés

Fasisztázzatok, de majd csodálkoztok ha többségbe kerülnek........

A szabadság és a Liberális demokrácia halála lesz az a pillanat.



A szeretet vallásához tartozik Európa (kereszténység).


2023. aug. 24. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Így van, f@#znak kellett az a félhold augusztus huszadikán.
2023. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
MInden vallás a szeretet vallásaként hivatkozik magára és ennek jegyében szépen próbálnak is elnyomni mindenkit, aki nem ért egyet velük.
2023. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
2023. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2. Én se vagyok vallásos és teljesen egyetértek, de mivel az Európai kultúra része , így megvédem.


Az iszlám egy borzalmas vallás, főleg a nők felé. Minden szempontból tiltakozók ellene. Csak a szenvedést hozná el.

2023. aug. 24. 13:11
 5/21 A kérdező kommentje:
6. Ha nem tetszik hogy mi a kultúránkat védjük, akkor költözz Iránba! Vagy amivé akarsz válni !
2023. aug. 24. 13:14
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Itthon a melegek, a gyermektelenek, a bevándorlók és a ki tudja még kiknek az utálata jelenti a szeretet vallását? Ha már a mi kultúránkról beszélj legalább ne hivatkozz a szeretet vallására, mert nagyon távol állunk tőle.
2023. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van egy ötletem, mi lenne, ha teleplakátolnánk az országot olyan táblákkal, hogy, ha Magyarországra jösz, akkor nem veheted el a magyarok munkáját? Biztos segitene!
2023. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

8. Én tisztában vagyok az álkeresztény helyzettel itthon, de ha találkoztál-e valaha igazi kereszténnyel akkor te is tudnád ez nem így van. Én teljes mértékben ellenzem a melegek, gyermektelenek hátráltatásat minden szempontból. Ha iszlám többség lenne, és a sharia law meg minden betérne , akkor sokkal rosszabb sors jönne a melegekre, és a nőkre is. Ezt mindig elfelejtik az emberek akik a kereszténységet támadják és az iszlámot védik.



Amúgy nekem a bevándorlókkal sincs bajom.

Nekem nem az arab származással van bajom, hanem az iszlám hit növekedésével.

2023. aug. 24. 13:24
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Szeretet vallásának nevezed a homokos, pedofil, búcsúcédulás, keresztesháborús, szimóniás, korrupt, asszonyégető, demagóg, kétszínű, hazug szervezetet?


Nekem inkább az ördög vallásának tűnik.

2023. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%

8 "Itthon a melegek, a gyermektelenek, a bevándorlók és a ki tudja még kiknek az utálata jelenti a szeretet vallását? "


Benne van a Bibliában, hogy akik melegek azok ***

Még írtották is az iszlámot a középkorban, ha t anultál volna történelmet. Az iszlám is írtott minket

2023. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!