Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megválasztanátok megint...

Megválasztanátok megint Karácsony Gergelyt?

Figyelt kérdés

Ha igen miért, ha nem, miért nem?


Számomra pozitívum: kiáll a kisebbségek, melegek mellett. Zöldebbé teszi Pestet, lezárja a rakpartot. Feltárja a fideszesek botrányait.


Hátrány: mivel nem fideszes, a fővárostól elvonják a pénzeket.



2023. aug. 25. 11:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
18%
Ha van eszük a fővárosiaknak, messziről elkerülik KG nevét a szavazólapokon, biztos találnak tőle alkalmasabb jelöltet, akár egy Dunából kifogott kecsegét is. Kérdező azért Tordait meg a korrektséget egy mondatban szerepeltetni fölöttébb merész dolog.
2023. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
82%

“ Ha van eszük a fővárosiaknak, messziről elkerülik KG nevét a szavazólapokon, ”


Na a vidéki diktál, hogy szavazzanak a Buda(iak)-Pest(iek), csakmert a királyi tv ezt harsogja, ő meg ugyan azt mondja…

2023. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

Előny:

Nem fideszes. Elegen van már a Fideszből. Vagy hát aki kedveli azt a pártot, ahol Győzike párttag lehet, annak csak gratulálni tudok!


Hátrány:

-Hazudozik. Azzal kampányolt a legutóbbi választásokkor, hogy stadion stop lesz, Tiborcz-adót vet ki a luxusvillákra, stb. Ezek már a kampányban demagóg hülyeségek voltak, és láss csodát nem is valósultak meg.

-Mielőtt Budapest főpolgármestere lett, miniszterelnök-jelölt volt, majd újra az akart lenni. Aztán mikor az ellenzéki összefogás összeomlott, újra Budapesttel foglalkozik. Magyarul ugródeszka volt neki a főpolgármesteri cím, most meg a politikai túlélésének mentsvára. A Fidesznél legalább lehet tudni, hogy kinek a feladata az, hogy polgármester legyen, kinek az, hogy miniszter legyen, stb.

-Déli körvasút fejlesztésénél szórakoznak. Legalább egy vasútvonal sorsát a szívén viselné a kormány, ha már a többit hagyja lerohadni, és ez egy Budapestet érintő vasútvonal. De Kari Geriék meg nem tudják eldönteni, hogy kell vagy nem kell. Először nem kellett nekik, aztán mégis, aztán mégse... Nem tudom most hol tartanak, de emiatt csúszik.

-Sokkal sétálhatóbb nem lett Budapest, ellenben az autósok többet pöfögnek a dugóban. Én személy szerint nem tekintem célnak, hogy Budapest sétálható legyen, de igaza van Puzsérnak, hogy attól, hogy a Lánchíd taxis / motoros / biciklis / buszos híd lett, a gyalogosok ugyanúgy a járdán sétálnak, mint régen. A kánikulában lezárt rakparton szintén nem láttam tömegeket a tűző napon sétálni.

-Ezzel nem fog mindenki egyetérteni, ez az én személyes véleményem: Budapest óriási előnye, hogy sok minden van. Ezért énnekem a város célja nem az, hogy jó nagyokat lehessen sétálni meg bicajozni a belvárosban, hanem hogy el lehessen ezekre a helyekre jutni, magyarul énnekem a gördülékeny közlekedés a legfontosabb egy nagy városban. Ebbe nekem beletartozik az autós meg tömegközlekedés is. Beletartozik a kerékpár és gyaloglás is, de sokkal-sokkal kisebb hangsúllyal, hiszen a lakosság többsége a külvárosokban lakik, és nem várhatjuk el, hogy pl. minden békásmegyeri biciklivel járjon be.

2023. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
31%

"Feltárja a fideszesek botrányait."


Hogyne, Karácsony Gergely, Medgyessy és Gyurcsány egykori tanácsadója a közélet tisztaságának védőszentje! És a zuglói parkolási pénzekről mi a véleményed, kérdező, amiről a 444.hu számolt be a legrészletesebben?

/www.youtube.com/watch?v=yY6AQnx1V2U&t

2023. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Én legutóbb se válaszottam meg.


Nálam Tarlóssal egy szinten van, se jobb, se rosszabb. Egyikre se szavaznék.

2023. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
21%

Megválasztanám, mert többet tett a kerékpáros közlekedés fejlődéséért, mint bármelyik politikus valaha.


Kéne még vagy száz hasonló belőle (bár az is elég lenne, ha a vármegyei közútkezelőket hozzá hasonló mentalitással bíró személyek vezetnék).

2023. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
78%
Én annyira gyűllölöm Orbán Viktort és azt amit müvelt ezzel az országgal hogy bárkire szavazok aki nem Orbán pártjának jelőlthe...
2023. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
21%
Én meg vagyok elégedve vele, végre tényleg hoz valaki zöld intézkedéseket, a 8. kerületben egy csomó sétálóutca és parkosítás történt az elmúlt néhány évben. És belvárosiként tetszik az autók számának csökkentése, ami érezhetően csökkent is, kisebbek a dugók, mint néhány éve.
2023. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondom, hogy jó polgármester, de előbb fogok rá szavazni, mint egy Fideszesre. Legjobb egy olyan független polgármester lenne, akire nem lehet ráfogni, hogy baloldali, de nem is fekszik le a Fidesznek.


Sajnos itt a fő probléma nem város, hanem ország szinten van. Amíg a Fidesz van hatalmon, addig így is úgyis szar lesz az embereknek.

2023. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
87%

8. kerben lakok Karácsonyra fogok szavazni, mivel én rollerrel közlekedek a nagykörúton az irodába és nekem addig a jó, míg nyugodtan tudok haladni a bicó sávban, szóval ezért Karácsony továbbra is.


Viszont a kerületben ár nem fogok a jelenlegi ellenzéki vezetésre szavazni nevezetesen Pikóra és bandájára, anno 19-ben azt ígérték, hogy rend és tisztaság lesz a kerületben, ennek ellenére mocsok van, takarítás alig látok az utcákon, és még mielőtt valaki a pénzre hivatkozik a 6. kerület is ellenzéki és még is 2-3 naponta látom a takarítóbrigádot járni az utcákat... Orczy úton 2020 óta igérgetik a zebrát, 2022 novemberre igérték az átadását, mondván meg lett a pénz meg az engedélyek, viszont valamelyik idióta az önkormányzatnál kitalálta, hogy ne 22-be, hanem 23-ba adják át a zebrát, hogy a 24-es választás előtt könnyebben emlékezhessenek a választók e remek tettre...Úgyhogy köszönöm elég volt Pikóékból 5 év, jövőre Kutyákra fogok helyben kerületi szinten szavazni, Budapesti szinten meg, ahogy írtam Karácsonyra.

2023. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!