Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán és Gyurcsány küzdelme,...

Orbán és Gyurcsány küzdelme, még meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Jó nem tagadom mind a ketten nagy formátumú államférfiak, de most már unom az állandó csatározásukat.

2023. aug. 29. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Amíg mindkettő él.
2023. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Van ilyen küzdelem? Hol?
2023. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
A kettő közt a külömbség, hogy Orbán tud kormányozni. Az embereknek szüksége van rá. Gyurcsány maga is elismerte, hogy ő áll rossz kormányzása/el*rása mögött és lemondott. Miért politizál még mindig?
2023. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
3, ilyen ország mellett, mint, amilyen ma Magyarország, belegondolni is szörnyű, hogy milyen lenne, ha még kormányozni sem tudna...
2023. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
4) Ha érdekel nézegess budapesti felvételeket 2006-2008 közötti időkből. Pont olyan lenne.
2023. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
Én akkor Budapesten éltem, kimondottan szerettem akkor ott élni, vagyis, olyan nyitott, szabad lenne akkor az ország?
2023. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem tudna kormányozni, akkor olyan lenne az elégedettlenség. Biztosan szerettél kordonok közt élni, ünnepkor ne kimenni a városba nehogy bajod essék, egy eltévedt gumilövedék, egy szlovákul ordibáló rendőr. Gondolom szeretted ha reggelre esetleg felborították vagy felgyújtották az autódat. Ja, nyitott volt, szabad, európai. Mint ma Párizs kb.
2023. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Most is eshet bajom, sokkolóznak, lefújnak könnygázzal, vagy gumibotoznak egy tüntetésen, hányszor megtörtént az előző időszakban, most sem mehetek fel a várba, vagy bizonyos városrészekre, mert le vannak zárva.

Amig a fradisecurity és Kubatov nem gyújtja fel a várost megint, addig ilyen nem fog megtörténni.

Jobb volt 2006-2008 között élni, legalábbis nekem mindenképp.

2023. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%

A nagyon nagy tévedés (libsi csúsztatás), hogy most az kap könnygázt esetleg picit aki odaáll a rendőr szájába és nagyon sok felszólítás ellenére is provokál. Akkor meg az kapta ezeket, aki sétált hazafelé.

Hol gumibotoztak meg téged?

Akkor tömegek voltak az utcán, ma meg egy marék szerencsétlen.


Nyugodtan sétálgathatsz a Kossuth téren.

A várba akkor se mehettél szerintem mert kb. nem volt minek.

Felmehetsz a várba. Nem kell ez a műbalhé. Amúgy próbálj meg Londonban bekopogni a Downing street 10-be. Majd mesélj hogy sikerült.

2023. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Én nem Londonban akarok bekopogtatni akárhova, sőt, Budapesten sem akarok bekopogtatni sehova.

Én annyit irtam, hogy 2006-2008-ban jobb volt, mint ma.

2023. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!