Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az emberek egy...

Magyarországon az emberek egy jelentős többsége miért gondolja úgy, hogy a Fideszen kívül nincs jobb alternatíva az ország kormányzására?

Figyelt kérdés
A parlamenti pártok többsége nem kapott még lehetőséget az ország kormányzására, mégis sok ember szerint nem lennének rá képesek, de ezt így mi alapján tudják kijelenteni?
2023. aug. 29. 11:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

A ... propaganda elhomályosítja az érzékszervek működését.


Indoklás nem szükséges, így van, és kész.

2023. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Mert agymosottak.
2023. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Mesélj, melyik lenne jobb, a bármelyiken kívül?
2023. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%

"Magyarországon az emberek egy jelentős többsége miért gondolja úgy, hogy a Fideszen kívül nincs jobb alternatíva az ország kormányzására?"

Mert jelenleg nincs jobb alternatíva az ország irányítására.

Majd ha lesz én is azokra fogok szavazni. De most nincs, ez nem hit kérdése, ez tény.

2023. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

#3

A bármelyiken kívül nincs más, csak nem nagyon érted a szó jelentését.

2023. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Pl a jelöltjeik megnyilvánulása alapján, mondjuk ahogy az "összefogás" marja és pocskondiázza egymást is, a nem rájuk szavazókat is, belőlük biztos nem kérnék. Vagy a programjuk alapján, mondjuk a Mi hazánkkal több ponton is egyet értenék, de a megoldásaikat ellenben sokszor túl radikálisnak találom.
2023. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Én az összefogásra szavaztam, nem vagyok fideszes.


De most komolyan. A Dk lenne a megmentőnk? Lmp, pm vagy hasonló törpepártok?

A radikális mi hazánkosok?


Nincs jobb a fidesznél. Az egész parlamenti bagázs nem ér semmit.

2023. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%

5) Sajnálom, valóban meghaladtam az ellenzék általános iskola 2. osztályos szókincsét. Tényleg olyanok vagytok, mint az ovisok, csak anyukájuk érti őket.


Sajnálatos, hogy az érvelési képességetek sem fejlődött ki, amikor egy értelmes kérdést kaptok.

2023. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
És van rosszabb a FIDESZ-nél?
2023. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De ha úgy gondolod, hogy nincs jobb a Fidesznél és nem vagy Fideszes akkor miért az ellenzéki összefogásra szavaztál? Ezt a gondolatmenetet nem tudom összerakni.
2023. aug. 29. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!