Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mitől változtam megy...

Vajon mitől változtam megy ennyire 10 év alatt?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 10 éve (25 évesen) még baloldali voltam. Szomorú, és csalódott voltam a választási vereségek hatására. Aztán elhatároztam, hogy mivel esélytelen legyőzni a Fideszt, így negpróbáltam megkedvelni őket. Fidesz közeli médiákat kezdtem el olvasni, nézni. Az Atv, RTL helyett az M1-et, Tv2-őt, 888-at, origo-t. Na most ez olyan jól sikerült, hogy mára azon veszem észre magam, hogy Fidesz rajongó lettem. Nem értem az okát.

#FIDESZ #baloldal #ATV #m1 #Orbán #Pártprioritás
2023. aug. 30. 11:33
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Relative jó módban élek, nincsenek nagy anyagi gondjaim, diplomás vagyok, angolul, németül felsőfokon beszélek, értelmiségi vagyok, a középosztály tagja (ha lehet így fogalmazni). Keresztény, hithű vallásos, nem meleg, nem pedofil, fehér ember vagyok. Apám is ilyen. Ő egy cég ügyvezető igazgatója volt, jó nyugdíja van, nem szorul anyagi támogatásra, fizikálisan meg segítek neki, amiben kell. Van feleségem, akivel egyetemen osztálytársak voltunk, gyereket most tervezúnk.
2023. aug. 30. 12:23
 22/31 A kérdező kommentje:
*bocs: tervezünk
2023. aug. 30. 12:23
 23/31 anonim ***** válasza:
87%

"Fidesz közeli médiákat kezdtem el olvasni, nézni..." - Így, pont így. Szépen, önként és dalolva odahajtottad a fejed, hogy átmossák az agyad.


A HÁBORÚ: BÉKE

A SZABADSÁG: SZOLGASÁG

A TUDATLANSÁG: ERŐ

2023. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
25%
Maradjunk annyiban, hogy nem vagy normális.
2023. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
87%
Az agymosás működik.
2023. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%
Provokatív kamu az egész!!!
2023. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
28%
Agymosás, valamint
2023. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Mennyien beveszik a provokálást szok szerint.
2023. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Relative jó módban élek, nincsenek nagy anyagi gondjaim, diplomás vagyok, angolul, németül felsőfokon beszélek, értelmiségi vagyok, a középosztály tagja (ha lehet így fogalmazni). Keresztény, hithű vallásos, nem meleg, nem pedofil, fehér ember vagyok. Apám is ilyen. Ő egy cég ügyvezető igazgatója volt, jó nyugdíja van, nem szorul anyagi támogatásra, fizikálisan meg segítek neki, amiben kell. Van feleségem, akivel egyetemen osztálytársak voltunk, gyereket most tervezúnk."


Aha, így már érthető. A családi hátteremből kiindulva valószínűleg én is fideszes lettem volna, ha nem születek melegnek.

2023. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
A tömegpszichológia félelmetes dolgokra képes. Ajánlom G. Le Bon -A tömegek lélektana és Freud -Tömegpszichológia és én-analízis (1921) című munkáját. Ezeken kívül J. Stanley -Így ​működik a fasizmus könyve is hasznos olvasmány.
2023. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!