Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedettek vagytok települése...

Elégedettek vagytok településetek polgármesterével?

Figyelt kérdés
Én ellenzéki vagyok, viszont fideszes a polgi. Fura, mert amúgy teljesen jó embernek tűnik, én bírom a tagot.
2023. szept. 1. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen, Berlinben egész jól működik, úgy minden.
2023. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2023. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen, egészen jól teszi a dolgát. Folyamatosak a fejlesztések, most építtetett uszodát a iskolásoknak. (nálunk balos)


Attól, hogy balos, jobbos vagy független még végezheti jól a munkáját.

2023. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen. Úgy kivágta az EU zászlót az önkormányzatból hogy öröm volt nézni.
2023. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Van, amiben igen, de van, amiben nem.

Pl. nálam kicsapta a biztosítékot, hogy ide is akkumulátorgyárat telepítenek. A szokásos titkolózás közepette. Akkor azt mondtam, ha beigazolódik ez a pletyka, akkor legközelebb biztos nem rá szavazok.

2023. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, semmit sem tesz a korrupciós ügyeken kívül. Hadházy igazán meglátogathatná, bár úgy sem fogja, mivel független az illető, papíron nem Fideszes.
2023. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Budapest, 10. Kerület, Kőbánya. Fideszes polgármester. Abszolút elégedett vagyok vele. Nem itt születtem és nem is gondoltam volna, hogy egyszer Kőbányán fogok élni, de irtó sokat fejlődött a kerület. Az ingatlan árakban és sok minden másban is látszik ez.


Amúgy jó pár alkalommal összefutottam vele parkban, boltban, utcán. Szerintem nem véletlenül mer emberek közé menni.

2023. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos nem igazán. Fideszes, 2010 óta kirobbanthatatlan...

Ahhoz képest, hogy sok a település bevétele, kb. elharácsolja az önkormányzat hülyeségekre vagy ha valamit megvalósít, azt is amolyan "spórolósan" (nyilván a maradékot ellopják). Pl. új bicikliutakra kiírják a pályázatot, de nem lesz új bicikliút, hanem csak festenek egy sávot a már meglevő útra, át a buszmegálló öblén, teljesen balesetveszélyes. Két busz nem fér el az úton egymás mellett, de autók is nehezen - ha betartják, hogy nem mennek a biciklisávra. Ígértek uszodát több úszómedencével és a legnagyobb min 33 méteres. Lett: 1 db 20 méteres medence. A vasútállomások egyike sem akadálymentes, az utak rossz minőségűek, közlekedés pocsék. De 6-7 milliós jutalmakat szavazgat meg magának.

Kellenek a rendezvények, de nagyon színvonaltalan az összes, a polgi rendszeresen berúgva áll ki beszélni ezeken. Vannak jobb híján fideszre szavazó ismerőseim, de ők se szeretik.

2023. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Újpesti vagyok, nem vagyok elégedett
2023. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Belső kerület Bp.

Elégedett vagyok. Ami jó hogy ott él, gyalog jár ő is egy ember. Be lehet menni hozzá foglalkozik a problémánkkal.

Ami rossz hogy a vendéglátók kiülők nagy barátja.

2023. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!