Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák (Ablakmosóné) Katalint...

Novák (Ablakmosóné) Katalint miért is kellene csodálnunk?

Figyelt kérdés
Igazából a magyar társadalom egésze nem érdekli, Erdélybe jár pózolni, és külpolitikai botrányokat csinálni,mindent aláír, magyarul egy báb, a tanárokat is telibe sz*rja. Miért csodálják őt annyian? Mert nő? Szerintem ez kevés.

2023. szept. 1. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Ne csodáld, én se teszem. Hidd el, nem kötelező. Ahogy idióta kérdéseket kiírni sem.
2023. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Én leszarom a provokatív kérdéseket, de miért Ablakmosó?
2023. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt egy kínos alakítása pár éve. Amikor megmutatta hogy mossa az ablakot kéztörlővel, mimt egy rendes háziasszony. Xd
2023. szept. 1. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

vedd a fáradtságot, és olvasd végig az önéletajzát..

első általánostól napjainkig..és még dicsekvés sincs benne.

2023. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Mert az ablakmosás mellett ő a " jó rendőr". Legalábbis ezt szeretnék elhitetni a világgal.

Ez működik is,amíg a szájával csak mosolyog.

De amikor elkezdi világszerte a magyarok felsőbbrendűségét és mondva sem csinált keresztény konzervatív értékrendet meg gyerMekvédelmet oktatni, általában csak tátott szájjal nézik, mint valami egzotikus jószágot,ami értelmezhetetlen dolgokat zsolozsmázik.


Na,ezért tiszteli,aki tiszteli.

Én nem tartozom közéjük.🤣🤣

2023. szept. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert szexi. Lespriccálnám
2023. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!