Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Pankotai Lili...

Mit szóltok Pankotai Lili véleményéhez, miszerint az ellenzék 75%-a Fideszbérenc, a maradék 25%-a meg balf*sz?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 12:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Pankotai Liliből kiváló liberális értelmiség lesz.
2023. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
50 % bérenc, 20 balfasz a többi meg tényleg ellenzéki, de nem liberálfasiszta!
2023. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Én arra lennék kíváncsi hogy magát hova sorolja.

De amúgy igaza van

2023. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
#3, feltételezem, hogy itt az ellenzéki politikusokra gondolt. Mivel ő nem politikus, ezért nem tartozik ebbe bele.
2023. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Túl jóindulatú, én olyan 5%-ra teszem a b@lf@szok arányát, a fideszbérencekhez képest.
2023. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Pankotai Lili egy senki aki még semmit nem tett le az asztalra, ha jól tudom érettségin is megbukott.
2023. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem értek egyet. Attól, hogy valaki fideszbérenc, még lehet balfasz.

Lásd: megafon, fidelitas, stb.

2023. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
75% fideszbérenc, a maradék a Mi Hazánk Mozgalom.
2023. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem kell, hogy 75% Fideszbérenc legyen, elég ha Gyurcsány meg szűk bandája az. Onnantól, hogy Gyurcsány jelen van a politikában mindenkire rá lehet mondani, hogy "Gyurcsány embere".


A balf_szság sem feltétlenül igaz. Sokkal inkább arról, hogy a kormány végtelen mennyiségű közpénzt öl a propagandába, gyűlöletkeltésre, karakterrombolásra.


Ha lenne egy teljese hiteles, politikailag, emberileg is kifoghatatlan párt a kormány másnap akkor is előadná, hogy ők is Gyurcsány embere, dollárokból pénzelik őket, és amúgy is háborút akarnak.

2023. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen mindegy, ha nem lenne Gyurcsány akkor is gyenge az ellenzék FIDESZ hez képest. Hol van az ellenzékbe egy Dömötör Csaba, Gulyás Gergely stb.
2023. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!