Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire gáz, amikor a felvilá...

Mennyire gáz, amikor a felvilágosult, 21. századi nyugati gondolkodású liberális elkezd cigányozni?

Figyelt kérdés
Annyira viccesek szoktak az ilyen szituk lenni. :)
2023. szept. 6. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gáz
Nem gáz
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
miért ne cigányozhatna? nem értem, mi az összefüggés a kettő között?
2023. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Mikor, és hol találkoztál ilyennel?
2023. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Én csak Orbán esetében szoktam ezt tenni, de, hát még a romák is azt mondják rá, hogy ő Orsós.
2023. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerre tudok tisztában lenni azzal, hogy a cigányok helyzete milyen szociológiai, gazdasági, történelmi, kulturális faktoroknak köszönhető, hogy az integrálásukra milyen rendszerszintű változásokra lenne szükség, és védhetem meg magamat és a családomat tőlük a magánéletemben azáltal, hogy semmilyen formában sem érintkezem velük. Nem költöznék olyan helyre, ahol ők laknak, nem járatnám olyan iskolába a gyerekeim, ahol sokan vannak, és semmilyen üzleti kapcsolatba sem kerülnék velük. Ez a részemről nem rasszizmus, hanem önvédelem, amivel semmilyen probléma sincs.


Ha azt hiszed, hogy ez valamiféle ellentmondás, akkor szimplán csak nem érted, hogy mit jelent nyugati gondolkodású liberálisnak lenni.

2023. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Már megint egy dulufuli jobber hergeli magát önnön agyszüleményeivel.


Valahogy próbáld meg felfogni hogy világnézetükben, nagyon nem egy homogén tömeg akik nem szeretik a fideszt. Nem mindenki "21. századi nyugati gondolkodású liberális" aki "orbánozik".

2023. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Most ez az új sláger? Lipsik vs cgányok? A napokban nagyon felkapott téma lett itt. Megafonnál valakit megszállt az ihlet és most ezen fogtok lovagolni az elkövetkező hetekben?
2023. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
6, gondolom önigazolást akarnak a karlenditős gyereknek kicsikarni.
2023. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

Nem szeretem az olyan címkéket, mint pl. a "liberális", de valóban elég nagy ellentmondás ez a jelenség. Amikor általában a cigánykérdésről van szó, olyankor a magukat "baloldali"-nak címkéző emberkék a szolidárisabb, humánusabb, szociálisabb oldalt képviselik, amint azonban Orbán a téma, simán leállnak alpári módon cigányozni.

Látom, itt az eddigi válaszolók szerint ez nem gáz, szerintem meg az. Ugyanolyan gáz, mint a b@zizás, ugyanolyan gáz, mint a zsidózás, ugyanolyan gáz, mint a "lipsizés", meg a többiek. 2023-mat írunk. Ha már az idők során eljutottunk fejben odáig, hogy okostelefont is tudunk csinálni, akkor odáig is el kellene jutni, hogy emberi módon viselkedünk egymással.

2023. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"emberi módon viselkedünk egymással"


emberi módon csak emberrel lehet így viselkedni.... ez alól sajnos néhány "embertárs" kivétel.

2023. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

"Amikor általában a cigánykérdésről van szó, olyankor a magukat "baloldali"-nak címkéző emberkék a szolidárisabb, humánusabb, szociálisabb oldalt képviselik, amint azonban Orbán a téma, simán leállnak alpári módon cigányozni."


Az elborult elméd melyik szegletéből pattant ki az a zöldség hogy azok a "magukat "baloldali"-nak címkéző emberkék a szolidárisabb, humánusabb, szociálisabb oldalt képviselik" ugyan azok akik " amint azonban Orbán a téma, simán leállnak alpári módon cigányozni."


Egyáltalán kik ezek az emberek? Konkrétan? Mutass már rájuk. Tudsz példát mondani? Milyen vizsgálati halmazból dolgozol?


Vagy csak láttál a, olyan embert, aki ellenzéki, és magas fokú szociális érzékenységet mutat a romák problémáira, és b, aki ellenzéki, és orbánt cigányozza, és mivel "ellenzéki" - "ellenzéki" hát teljesen nyilvánvalóan ugyan az az ember.


Tudom rengetegszer eljáratott közhely, de ez könyvtári definíciója az egybitességnek. Na legyél már ennyire papucsállatka.

2023. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!