Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk szavazók! Most,...

Mi Hazánk szavazók! Most, hogy Vona visszatért a politikába mostantól rá fogtok szavazni Toroczkai helyett?

Figyelt kérdés

Vona idejében; nemzeti radikális Jobbik: 20%.

Toroczkai mindössze egy csenevész 6%-os eredményt tudott produkálni.



2023. szept. 7. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Vona új gittegyletének semmi köze a jobboldalhoz, ha megnezed a videóját látod benne, hogy ő maga mondja ezt
2023. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Egy kutya.
2023. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Az melyik? Akit mindig le akar némítani a házelnök?
2023. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem szavazok Vonára. Emlékszem rá, hogy mit tett a Jobbikkal.
2023. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én sem szavazok Vonára.
2023. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én meg nem szavazok Orbanra se meg Gyurcsányra se akkor sem, ha cigánygyerekek potyognak az égből. Szerintem k.urvara ne szavazzunk senkire, mindenkinek egy hatalmas péniszt kellene rajzolnia a szavazólapra az lenne a legközelebbi szimbólum a magyar közélet állapotához
2023. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha van rá esély, hogy váltsa Orbánt, akkor miért ne. Ő még nem volt. Aztán talán nem lesz ettől rosszabb.
2023. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Megnézem majd, hogy melyik párt milyen programmal indul.

Múltkor - csak jobb híján - a mihazánkra szavaztam, de elég sok mindenben már akkor sem értettem velük egyet.

2023. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki most mi hazánkos az nem hinném hogy vonára szavazna mert a mi hazánk jelenleg eléggé széljobbos vona meg most teljesen centrista irányba húzódott el, és csak régen volt jobboldali de akkor sem neveztem volna szélsőjobbosnak, hanem inkább a jobbik többi tagja volt az de mondjuk ők akkoriban elég erősen, gyakorlatilag nácik voltak.
2023. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Se Vonára, se a Mi Hazánkra nem fogok soha többé szavazni!

Elegem van már ebból a műmájer nemzetieskedésekből: végre az országot kéne felemelni ebből a méltatlan helyzetből - de ezek csak Trianon siratásáig jutottak évek alatt. Azt meg már leszarom.

2023. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!