Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleménye a fidesz...

Mi a véleménye a fidesz szavazóknak arról, hogy az adójukat végül csak migránsokra költi az állam?

Figyelt kérdés

A hatalmas akkugyárak kapják az államtól a milliárdos támogatásokat amiket aztán a bevándorlókra és azoknak a szállásaira fizet ki a multi.


Szóval az EU-s migránsoknak nem akartak adni pénzt de a magyar filippínó meg pakisztáni bevándorlóknak osztogatják az adótokat, elvéve a munkát a magyaroktól és leszorítva a béreket.


2023. szept. 8. 05:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Mindegy, csak ne a gyúcsány csinálja, mert ő alsó hangon 20x annyit hozna be a migráncsokból.
2023. szept. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Örülj hogy te nem migráns vagy hanem magyar!

Amíg ez megvan, akár a ház is rád robbanhat, hiszen magyar vagy!

2023. szept. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 nemaRendőrség ***** válasza:
32%
Az a véleményem hogy elbukták a kétharmadot. Az aksigyárakkal túl nagy gondom nem volt, de a filipínók a legalja ázsiai nép, kb indiaiakkal vannak egy szinten. Én biztos nem fogok többet rájuk szavazni ezek után
2023. szept. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Hogy lehet az adót csak a migránsokra költeni? Kapásból abból tartanak fenn minden közszolgáltatást, közterületet, stb. Ha nem vagy migráns, tilos közlekedned vagy mi?
2023. szept. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4# Milliárdokkal támogatják a céget, kifizetik a migránsok bérét, építenek/vesznek nekik szálláshelyet, a víz/gáz/áram infrastruktúrát az állam fizeti a gyár részére. Ráadásul a cég 5 évig adómentes.


A magyarok ebből tudod mennyit kapnak vissza? Nullát, ráadásul munkájuk se lesz és a béreket is letörik.

2023. szept. 8. 06:55
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
Miért kapnának vissza belőle nullát? Kapásból semmi sem tiltja hogy te is jelentkezz oda dolgozni például.
2023. szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Én nem vagyok Fideszes de szerintem végre hoztak egy jó döntést màrmint nem az akkumulátor gyàrak épìtésével hanem a migránsok betelepìtésével. Ezek szorgosak nem büdös nekik a munka, a csalàdjukat is fogjàk hozni majd kitanulnak mindent rendesen előreviszik az orszàgot és pár év múlva az irànyìtàst is átveszik. Lásd pl Kanada. Védelmi miniszter indiai származású és még számtalan képviselő. Hogy mi lesz a magyarsàggal? Semmi. Mi leszünk a kissebség egyszercsak makd kihalunk viszont ők majd lehet egy élhetőbb országot fognak csinálni és megérdemlik majd hogy új országot kapjanak 🤗
2023. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Én támogatom, hogy engedjék be a migránsokat, de csak Pestre. Ott kerüljenek Geri gyámsága alá, és fizesse a főpolgi a pátyolgatásukat...
2023. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
@6 Jelentkezhetsz te ha akarsz, csak nem fognak felvenni. Az ázsiai olcsóbb a cégnek
2023. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Egy migráns sem fog ebben a putriban letelepedni. Ez nekik csak egy ugródeszka, útban egyenesen Ny-Európa felé.
2023. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!