Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor miért nem egy...

Vona Gábor miért nem egy közös rendszerkritikus baloldali pártot alapított Schifferrel és Mesterházyval?

Figyelt kérdés

A 2014-es miniszterelnök-jelöltek voltak a legsikeresebbek a Fidesz ellen.


(2014-es választás: MSZP 26% Jobbik 21% LMP 5% (összesen: 52%), Fidesz: 44%)



2023. szept. 8. 16:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezek csak felszínes játszadozások. Amíg a NER-nek nem lesz egy ellentétje az ellenzéki oldalon, addig a kormányváltás is fölösleges.
2023. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de remélem, hogy nem azért, amit gondolok.
2023. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Moslék néven?
2023. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Mert Vona kiszállt jobb meg baloldallal meg pártokkal való közösködéssel meg szardobalasokkal.
2023. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mesterházyval nem állna össze Vona meg Schiffer, mivel mszp-s volt. Egymással viszont összeállhatott volna Vona meg Schiffer, ha ki tudnak találni olyan programot, ami mindkettőnek elfogadható.
2023. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

Nem veszi észre senki, hogy csak akkor lehet valami esély a nagy ember leváltására, ha mindenki, aki azt akarja, hogy ő menjen, összefog?


Ha az ellenzékiek közül valaki összeáll valakivel, de nem áll össze mással, az borítékolja, hogy marad az, akinek már nagyon mennie kéne.

2023. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#5

És akkor a szavazatok hány százalékát tudnák elvinni. Ha nem állnak össze mindenkivel, akkor a nagy ember szolgái.


Ha majd nincs már hatalmon a nagy ember, akkor lehet majd szórakozni azzal, hogy ki kivel áll össze. Ez - például - engem már nem fog érdekelni.

2023. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Schiffer láthatóan megcsókolta a pecsétgyűrűt, és kirakat ellenzéki lett...
2023. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
A nagy ember már építgeti a kamu ellenzéket, és azok akik itt vannak, nem veszik észre ezt, vagy mondták nekik, hogy ne vegyék észre ezt.
2023. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiányolom Schiffert a politikából, de megértem, hogy nem akar politikus lenni. Valamelyik nap láttam a Kálvin téren, a metró felé ment, nekem azért szimpatikus, mert szeret hétköznapi életet élni, pedig sok politikus csak azért választja ezt a szakmát, hogy jachtot tudjon magának venni.
2023. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!