Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor lehet a visszatérő...

Vona Gábor lehet a visszatérő Jedi? Egyedül neki van esélye idővel felszabadítani Magyarországot az Orbán-rezsim sötét érájából?

Figyelt kérdés

Vona Gábor ha nem is rendelkezik makulátlan politikai múlttal, de nem követett el fatális hibát. És nem is egy nagyobb botrány miatt távozott, hanem csak betartotta az ígéretét és egy elvesztett választás után mondott le. Ráadásul olyan csúfosnak sem lehetett mondani a vereségét, mivel 20%-ot ért el, amikor Gyurcsány párja 5%-ot. Tehát 4x nagyobb szavazótábora volt amikor távozott mint Gyurcsánynak, ez azért ígéretes.

Ahogy elnézem a jelenlegi ellenzéket, csupa esélytelen alak: Dobrev (Gyurcsány felesége), Donáth kacsa, parizeres Jakab, a Fidesz bérenc Toroczkai, stb.

Ezek mellett titáni esélyekkel indul Vona Gábor, kérdés, a magyaroknak lesz-e annyi eszük hogy észrevegyék. Ha lesz egy kis eszük a magyaroknak (amit jelenleg irtó nehéz elképzelni, iszonyatosan egy kretén nyomi nemzet), de ha valami csoda folytán észhez térnek akkor Vona Gábor lehet reálisan a következő miniszterelnökünk? Ha nem is a következő választások alkalmával, de a következő utánival?


2023. szept. 8. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Unalmas.
2023. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Mindenkit felelősségre von a Gábor.
2023. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát figyelj kérdező. Én bízok Vonában, elég jó politikus volt ő. Nem reménytelen a helyzet.
2023. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Vona Gáborral én is szimpatizáltam egy időben, de sajnos be kell látni, hogy ő is egy súlytalan vagdalkozó ellaposodott unalmas ellenzéki politikus, mint a többi. Én nem látok rá esélyt, hogy ő váltsa le a csúti rablót.
2023. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Visszatérő jedi, aha, inkább röhejes bohóc.
2023. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Vona Gábor lehet a visszatérő Yeti
2023. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két dolog fogja eldönteni ennek a pártnak a jövőjét.

Az egyik hogy milyen politikusokkal veszi körül magát Vona. Ha bevesz a pártba levitézlett szarzsákokat és megmagyarázza hogy milyen f,sza gyerekek akkor ez már a bukáshoz vezető első lépés.

A másik hogy milyen politikai irányvonalat fog képviselni. Én jó indulásnak tartom hogy ügyek mentén kezd politizálni. Ezzel jól tudja majd monitorozni a támogatottságát és hasznos a végső irányvonal finomhangolásához is.

Kíváncsi vagyok.

2023. szept. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Következő utáni nem nagyon lesz ha ov eu kilép.

Média hiányában pedig hiába minden.

Senki nem fogja megismerni vona céljait a programját csak egy szűk net hasznàló reteg, aki direktben rákeres.


Plusz ott van mzp új partja is.

Mzp pedig az egyik legnépszerűbb ellenzéki politikus.

Ő el fogja vinni az összes kényszer dk s szavazót.

A momentumtól is fog lecsípni.

Passzív-én nem megyek szavazni-bugrisokat is aktivizálhat a fidesz ellen.

Plusz mzp nek lesz lóvéja kampányra is.


Szóval jelen szituban ez rossz ütem vonàtól.

2023. szept. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
MZP-t továbbra is szétszopatja a fidesz és ő meg folyamatosan adja fel nekik a magas labdát ha megszólal. Kíváncsi vagyok hogy mikor unják meg a pénzküldést az amerikai elvtársak. Bár az a pár százmillió csak itthon tűnik nagy összegnek amerikában borravaló kategória.
2023. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mzp pedig az egyik legnépszerűbb ellenzéki politikus.

Ő el fogja vinni az összes kényszer dk s szavazót.

A momentumtól is fog lecsípni.

Passzív-én nem megyek szavazni-bugrisokat is aktivizálhat a fidesz ellen."

Aha, MZP-nek is ilyen álmai voltak, aztán a választáson kiderült, hogy ezekből semmi nem igaz :D

2023. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!