Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Puzsér Róbert miért haragszi...

Musztafa Kebab kérdése:

A Puzsér Róbert miért haragszik a Márki Zay Péterre? Igaz, hogy nem kapta meg a tanácsadói posztot?

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Puzsér mindenkibe beleáll, neki sosem jó senki sem, így szerintem számtalan emberrel kapcsolatban meg lehetne ezt kérdeznii.
2023. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Puzsér egy magamutogató senki, MZP nyomába sem léphet..Puzsér inkább ingyenélő
2023. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma hallgattam, hogy nagyon negatív színben tünteti fel MZP-t.
2023. szept. 9. 15:15
 4/5 bogarakos456 válasza:
74%
Régen nagy 'Puzsér szektás' voltam, mindent majdnem elhittem amit mond, de rá kellett jönnöm, hogy annyira felületes tudása van, hogy az már fáj. Nem elég, hogy töritanár létére marhaságokat mond sokszor, de aki ezt bírálja leordibálja. Ja és gondolom Márky rájött mennyire lojális fajta egy neurotikus nárcisztikus ember. A nagy ukrán simogatásáról meg inkább nem is beszélek. Mindig van egy témája amiről 6-9 hónapig megél és az összes amit tud az a 1986 posztmodern meg amit a FAM is el tudna mondani. A hite is olyan, hogy hiszek Istenben, de nem úgy ( magyarul nem hisz, mert azt hiszi hülyének néznék). Magyarul sajnos egy komolyan vett elmebeteg a csávó, gondolom a 'nagyon humoros' tomboy csaja is azért hagyta ott.
2023. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bogarakos456 válasza:
100%
Előző vagyok, egyetlen dolog amiért tisztelem, az a Hajdú elleni csatája, azért is kedveltem pár évig.
2023. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!