Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok The Fair Right...

Mit gondoltok The Fair Right e kis rövid videójáról?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 10. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Le kellene csukni az összeset?
2023. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez simán lehetett volna egy ütős videó, ha közbe alávág olyan videókat mikor egy liberális ténylegesen piszokul beég egy vitában .


De ez elmaradt, szóval ez így csak nulla intelligencia minősíthetetlen alátámasztás nélküli troll fröcsögés.

2023. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem tettem magasra a mércét ha már The Fair Right, de legalább arra számítottam, hogy tényleg valami alátámasztással égetik be a libsiket.

De ez a nő csak azt a szintet tudta hozni, mikor az orángutánok dobálják egymást szarral a ketrecbe.

2023. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%

Úristen, nem hozott videót 😂😂😂

A libsik égtek már be eleget, épp aktuális LL Junior.

2023. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

@18:10


LL Junior mint Libsi?


Legutóbb azzal védte az autós száguldozását, hogy miért vele foglalkoznak az emberek mikor mások meg füvet szívnak. Ez eléggé inkább ilyen fideszes vamzer tempó.

2023. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Plusz ugye manapság Győzike meg Kis Grofo nyalogatja össze a fideszeseket, szóval bőven meg van ott is a libsi-roma kvóta. Ezzel is sikerült lábon lőni a jobber érvelést.
2023. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 meszike91 ***** válasza:
93%
Mondjuk a fair right csatorna semmivel se jobb mint a legelvakultabb woke-ok.
2023. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon buta ez a kishölgy.

Érvei nincsnek, csak fröcsög.

Dehát mit is várhatunk egy Fair Right kaliberű fidesz propagandistától.

2023. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem buta a hölgy. A bal-jobb oldali sokat vitatott szembenállás létezik, átnevezhetjük szuverenista kontra kozmopolita-USA pártira is.


szuverenista: magyar hagyományok, megmaradás, határontúliak ügye, tradíciók, honvédelem, tarsolylemez, kereszténység


kozmopolita-USA párti: amerikai robot-kormányzás, LMBTQ, BLM, angol kultúra térnyerése, annak igenlése, a mucsai magyarok lenézése, klíma vallás, zöld vallás


Ez a szembenállás van, volt és lesz. A győztest a történelem hirdeti ki.


Az USA pártiak állnak nyerésre, de bármi megtörténhet. A magyarok érdeke a saját érdekük védelme. És az USA oldal egy USA megyét csinálna Magyaroszágból.


Szerintem '90 óta ez Magyarország aranykora. Kicsi, de független. 1526 óta először. Ezért vagyok szuverenista.


Ezt a konfliktust a ballibek haladók és maradiak küzdelmére karikírozza, jeleníti meg. De ez a megjelenítés hamis.

2023. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jah, még egy ősmagyar :)

Szerintem az itteni állapotokat kellene kicsit rendbe rakni és utánna lehetne a külfödre szakadt hazánk fiaival foglakozni.


Ezek a szélsőjobbos eszmék amiket te itt lenyomtál, valamint amit kiírtál a szótárból összehasonlítás végett, ráadásul még egy kissé pontatlan is.

Menj és játsz katonásdit :)


Azért tudod arra kíváncsi leszek, hogy a fajtádnak mikor fog leesni, hogy egy fajhoz tartozunk, vagy netán vannak tudományos ellenérveid? :)))


Sajnos a hölgy kissé tényleg butus.

2023. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!