Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldalhoz szóló...

A magyar baloldalhoz szóló kérdésem szerint akkor most Merkel fasiszta?

Figyelt kérdés
Ha ma Orbán pl. hasonlóan nyilatkozna a multikulturalitásról, ahogy Merkel tette egészen biztos, hogy Bauer, Bolgár és a többi lefasisztázná Oránt. Szóval: Merkel fasiszta ?
2010. okt. 17. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

A fasiszta te vagy


Merkel nem az

2010. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért, mit mondott?
2010. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Első: miért lennék én fasiszta?
2010. okt. 17. 12:25
 4/21 A kérdező kommentje:
„A multikulti hitvallása – hogy »egymás mellett élünk, és ez mennyire jó nekünk« – megbukott” – hangoztatta a kereszténydemokrata kancellár a CDU és a CSU ifjúsági szervezetének kongresszusán.
2010. okt. 17. 12:25
 5/21 A kérdező kommentje:
Elsp: azért a szemét, igazi mocskos minősítésért azért ha találkoznánk egyszer úgy pofán vágnálak, hogy attól koldulnál te mocsok.
2010. okt. 17. 12:26
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem attól lesz valaki fasiszta, ha elvárja, hogy a bevándorlók illeszkedjenek be az adott ország társadalmába. Attól már inkább, ha Izraelbe küldi a vele egyet nem értőket és gettókat akar kialakítani. Remélem, tudod, ki(k)re gondolok.


A németek pedig így jártak a Lebensraumpolitikkal. Annyira erőltették a háborút, aztán a végén nem volt elég ember, aki felépítse az országot, amit a drága Führerjük miatt romboltak porig. Kellett nekik a vendégmunkás, most ott van a sok ingyenélő a nyakukon.

2010. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Tehát:


A alos logika szerint én vagyok a fasiszta, de Merkel nem az. Ugyan engem nem is ismer a kedves és meglehetősen hüle magyar balos, de azért nyugodtan lefasisztáz. Hogy Merkel miért nem fasiszta azt nem indokolja.


Ez a magyar baloldal ma: egy nagy erkölcsi és intellektuális nulla.

2010. okt. 17. 12:28
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Azért azt elismered, hogy a mai liberalizmus alaptétele volt a multikulti világérzés. Ezzel egy óriási ideológiai bástya dőlt meg újra.

2010. okt. 17. 12:29
 9/21 A kérdező kommentje:

Balosoknak:


Azért ha ezt Orbán mondja azért lefasisztázod mi ???

2010. okt. 17. 12:30
 10/21 anonim ***** válasza:

"Balosoknak:


Azért ha ezt Orbán mondja azért lefasisztázod mi ???"


Balos vagyok, és még sohasem fasisztáztam le Orbánt. Pedig elhiheted, hogy a legkevésbé sem kedvelem.

2010. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!