Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor humorosnak...

Orbán Viktor humorosnak gondolt kiszólásain a hallgatóság vajon őszintén nevet, vagy csak udvariasságból?

Figyelt kérdés
Ezeket persze nem a szokásos hangsúllyal mondja, hanem a végén kiemelve, közben nevetgélve/röhögcsélve, jelezve, hogy ez most humor...
2023. szept. 14. 13:08
A kérdező szavazást indított:
Őszintén
Udvariasságból
Változó
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Kb. úgy, mint Rákosinál, a hűséges pártkatonák annyira ismerik a Vezér gondolkodását, hogy tudják, hol kell nevetni.
2023. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Kötelességból, a többiek félelemből. Vona Gábornák arra a kérdésre, hogy miből épül az a nagy birtok Hatvanpusztán.

Azt felelte:"Nem én szoktam férfiak szoknyája mögé bújni"


És a sok agyhalott nevetett ezen. Így válaszol egy miniszterelnök. Hadházi Ákost kérdésére,.meg azt mondja: Sunyi szőrét hullajtott vidéki róka.


És az őt körülvevő agyhalottak vihognak ezen.

2023. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Értem, hogy nektek kínszenvedés hallgatni amikor Orbán beszél, de ha figyelnétek is arra amit mond, akkor talán nem maradnátok ilyen buták. Akkor értenétek - talán - a poénjait is.

Most ez marad nektek, szenvedtek és kitaláljátok, hogy a vicces dolog nem is vicces csak félnek nem nevetni a fideszesek.

Mégis mi a tököm baja lenne annak aki nem nevet egy poénon? Itt vagytok, mocskoljátok fenyegetitek, még a halálát is szabadon kívánhatjátok, de semmi bajotok nem történik. Majd pont annak lenne baja aki nem nevet miközben hallgatja Orbánt?

2023. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésre célzol, én nem írtam félelemről. Szerintem más sem erre célzott, csak ha egy általad kedvelt személy (vagy a főnököd...) vicceset mond, szerintem te is kipréselsz legalább egy mosolyt.
2023. szept. 14. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 ha nem félelemből, nem azért mert viccesnek találják, akkor mégis szerinted miért nevetnének rajta akik hallgatják?
2023. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván udvariasságból, mi másért? Ez szerepelt a kérdésben is. De nevezhetjük kedvességnek is. Nevetek a vicceden, mert kedvellek.
2023. szept. 14. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Udvariasságból.

Mi van?

Orbán tartja a maga beszédét, a reflektorok vagy másféle fény neki szemben van, mert őt akarják megmutatni a közönségének és nem ő akarja látni a közönséget. Tehát Orbán nem látja az emberek többségét akinek beszél. A beszéd közben általában csend van, néha van nevetés. Ami ha nem történik meg akkor ugyanaz a csend van mint előtte, meg utána, mert hallgatják amit mond. De te azt hiszed mindenki egyszerre tudja, hogy neki valamiféle udvariasságból éppen akkor fel kell nevetnie.

Próbáld már ki ezt egyszer, csak hogy lásd mekkora butaság.

2023. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már hogy lenne mindig reflektor, pl. egy szabadtéri eseményen? És persze csak akkor nevetnek, ha ő is egyes mondatok végén, legalábbis "kedélyesen" mond 1-2 dolgot, talán pont ezen nevetnek, nem azon, amit mond, hanem ahogy mondja. OK, talán így nem udvariasságból.
2023. szept. 14. 16:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. szept. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!