Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőbalos diákok Pankotai...

A szélsőbalos diákok Pankotai Lilike vezetésével milyen eredményeket értek el eddig a tüntetésekkel?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de egyre idegesítőbb az okoskodó stílusuk. Azt hiszik 16 évesen jobban tudnak mindent. Ilyen korban még elég tájékozatlanok az emberek, nem kellene ennyit okoskodniuk, és sivalkodniuk.
2023. szept. 16. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Jók ezek a diáktüntetések, van/lesz ennek eredménye!
Feleslegesen csinálják, nem érnek el vele semmit. Csak idegesítik az embereket.
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, igazad van, a buta embereket ez tudja idegesíteni. Természetesen, ilyen oktatás mellett, egyre több ilyen ember lesz az országban.
2023. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Rendben, miben nincs igazuk? Tételesen szedjük össze, a kérdésed állítás kíván lenni tartalom nélkül. Így működik a populizmus, de legalább anonim legyünk már bátrabbak.
2023. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Az amúgy miből is derült ki, hogy a diákok szélsőbalosok? Én eddig egy kommunista indulót sem hallottam tőlük...
2023. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
#3 A Bella Ciao-t szokták felhozni, mint komcsi indulót, de az olasz partizánok nem hajtottak végre semmilyen terrorcselekményt. Ráadásul a dal szövege közelebb áll egy ,,Vidám úttörőhöz" (Mint a mókus fenn a fán...), mintsem egy Internacionáléhoz.
2023. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Azt hogy minden diák Orbán ellen van, és ahogy választani tudnak, leszavazzák mocskos nácikat.
2023. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Lilikécske nem baloldali már, rájött hogy átverte soros gyuri:


[link]


Pankotai Lili: az ellenzék 75 százaléka Fidesz által kitartott bábu, a fennmaradó 25 százaléka pedig balf*sz

2023. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Mégis mit csináltam, hogy ezt érdemeltem?
2023. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
A "tüntetések" végére mindig eltűntek.
2023. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit, de legalább addig se kell iskolába menni amíg tüncikéznek. Amúgy végig lehet nézni rajtuk, látszik hogy nem az értelmesebb diákok vannak ott. Azok tanulnak, hogy vigyék valamire az életben.
2023. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!