Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig tartjátok fideszese...

Még mindig tartjátok fideszesek magatok ahhoz, hogy októberre 1 számjegyű lesz az infláció? :D

Figyelt kérdés

Itt az oldalon a sok fideszfan stratégiai nyugalommal mondta, nem kell itt betojni, mert októberre 1 számjegyű lesz decemberre pedig 7%.

Persze röhögtünk rajta, de mondták az idő majd őket igazolja.


Még mindig tartjátok magatok a meséhez??



2023. szept. 19. 08:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

#19: Akkor ez micsoda?

[link]


"Ellenszélben is teljesítjük a vállalásunkat, az év végére az infláció egy számjegyű lesz – jelentette ki Orbán Viktor."


A közmédiából idéztem, videó is van, nem mondhatod, hogy valami ellenzéki ferdítésről van szó.

2023. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
#21 akkor most egy kérdés: október az szerinted az év vége?
2023. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
#22: Szerintem olvasd el a 18-as hozzászólásomat és hogy mit válaszoltál rá :)
2023. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Gulyás Gergely: Október elejére egy számjegyű lehet az infláció


[link]


Decemberben már csak 7 százalékos inflációval számol a kormány


[link]


Tessék, mandiner és hirado, két független objektív média, fidesz ellenességgel nem annyira vádolhatóak :D Ki hazudik?

És pontosan ezeket a számokat harsogtátok, hogy majd nézzük meg októberre mennyi lesz az infláció meg decemberben 7%. Amikor a kormánytokat szidtuk, micsoda bajnokok az inflációban, 3x annyi mint az eu átlag :D A mekk mesterek :D

2023. szept. 21. 07:19
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
"3 millió híve" = az ország nagy többsége, csak ezt lehetetlen beismerni a libbantaknak
2023. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
65%

#25 Én ezt készséggel elismerem és a sok fidesz-hívőből látszik is, hogy mekkora egy stockholm szindrómás, mazochista ország vagytok. Mi libbantak ezért is húzunk ki nyugatra, mert nem akarunk abban a pöcegödörben senyvedni. Ha nektek jó ott, hát jó ott, ültessétek még sokszor a nyakatokra

a döbrögit meg a rablóbandáját.

2023. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

#26 "Mi libbantak ezért is húzunk ki nyugatra, mert nem akarunk abban a pöcegödörben senyvedni. "

Mire vársz még?

Ezt hallgatom 13 éve hogy mostazonnal elmentek. Menjetek már végre!

2023. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
83%
#27 Én semmire, már kint vagyok. Folyamatos a kivándorlás, tudod ez nem úgy működik, hogy egyszerre fogja magát az összes liberális és egy adott pillanatban elhagyja az országot. Persze nem csodálkozom azon, hogy egy fideszesnek ezt külön el kell magyarázni.
2023. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
84%

27, ha nem mentünk el, akkor mégis, miért kell 500000 ázsiait behozni az országba, úgy, hogy már a Volánnál is fülöpszigetekiek fognak vezetni?

És miért hiányzik majd ugyanennyi magyar a népszámlálási adatokból az előzőhöz képest?

2023. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 hypno ***** válasza:
83%

#27


Tudod viszonylag ritka a történelemben az ami most Hegyi-Karabahban történt, szóval legyél türelmesebb.

2023. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!