Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek és Márki-Zay...

Ellenzékiek és Márki-Zay támogatók, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Az ATV Öt című műsorában tegnap a követkő vélemények hangzottak el:


"Itt volt a világ legalkalmatlanabb miniszterelnök-jelöltje. Nála rosszabbat random... tehát kimegyek az utcára és valakit berántok a gallérjánál fogva, hogy figyelj, Béla (nem érdekel, hogy így hívnak-e), te vagy mostantól a miniszerelnök-jelölt, jobb eredményt ért volna el." (Ceglédi Zoltán, 24:23-tól.)


"Épeszű, normális, felelős állampolgár nem rühellheti annyira Orbán Viktort és a Gyurcsány házaspárt, hogy azt gondolja, hogy egy teljesen képességtelen ámokfutó majd jó miniszterelnöke lesz ennek az országnak." (Schiffer András, 28:48-tól.)


https://www.youtube.com/watch?v=cXPlZgAIsH0


Annak tükrében is kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy itt, ezen az oldalon még ma is sokan támogatják az ellenzék bukott miniszterelnök-jelöltjét; idézgetnek tőle; azzal magyarázzák a vereségét, hogy fél év túl rövid idő volt ahhoz, hogy a választók megismerjék; sőt, néhányan egyenesen azt szeretnék, hogy ha legközelebb is ő lenne az ellenzék jelöltje. (Nekem persze mindez egy főnyeremény lenne, de ti, ellenzékiek tényleg ezt akarjátok? Nem lenne jobb végre elengedni a csörgősipkás udvari bolonddá vált "kapitány" kezét?)



2023. szept. 19. 19:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"pont akkor kapták a legnagyobb verést, amikor a legtöbb ellenzéki párt fogott össze."

Ez igaz, ahogy az is hogy a Fidesz életében nem költött el ennyi közpénzt egy választási kampányra ahogy azt 22-ben tették. Ráadásul ezek 90%-a hazugság volt, szóval miről beszélünk??

Felőlem mondhatja Ceglédi és Schiffer is egy 4diplomas több nyelven beszélő, értelmes családból származó, Uniós kapcsolatokkal rendelkező, sikeres Polgármesterre hogy alkalmatlan, attól még a tények magukért beszélnek.

Egyébként ott kezdenek gyanúsak lenni az ilyen megmondóemberkék, hogy csak úgy a levegőbe dobálóznak szavakkal, rágalmaznak, de sosem fejtik ki.

Soha egyetlen egyszer nem hallottam egy értelmes nagyarázatot arra hogy MZP miért lenne alkalmatlan.

Szerintem csak szimplán arról van szó hogy nektek nem szimpatikus épp ezért nem is érdekel mit mond, hány diplomája van, csak ugráltok örömötökben ha valaki szídja őt.

És akkor mi politizálunk érzelmek alapjan.......

2023. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21

"Soha egyetlen egyszer nem hallottam egy értelmes nagyarázatot arra hogy MZP miért lenne alkalmatlan."

Btw, én ezt többször kifejtettem.

MZP úgy kommunikál sok esetben mint a fidesz. Csak míg a fidesz esetében bármekkora hazugságot mondanak, ott a média, ami tolja a hazugságot, így sosem kell egy fideszesnek szembenéznie a választók előtt a hazugságával, addig MZP mögött nincs ilyen média. Ha hülyeséget mond, akkor a telex, hvg, 444 szépen megírja és az ellenzéki szavazók szörnyülködnek egy kört.

Onnantól kezdve, hogy neked magyarázkodnod kell a saját kijelentéseid miatt, ami történt is, vesztett helyzetben vagy.


MZP akkor működik kommunikációt tekintve, ha mindenki agyatlanul beáll mögé, ahogy a fideszes szavazók a fidesz mögé, viszont az ellenzéki szavazók nem ilyen elkötelezettek, nem ilyen mozgósíthatóak, ezért ilyen kijelentésekkel mindig elriaszt valakiket.


Egy összellenzék élére olyan személy kell, aki egy fokkal ennél azért jobb. Az indult jelöltek közül Karácsony lett volna a legjobb.

Fegyőr kiesik a tapasztalatlansága miatt, Jakab kiesik a jobbik múltja miatt, Dobrev kiesik Gyurcsány miatt, MZP a kommunikációja miatt.

Nyilván Karácsony se lett volan tökéletes jelölt, de ő láthatóan úgy kommunikál és végzi a munkáját, hogy az ellenzék jelentős része hajlandó beállni mögé.


Szóval all in all, MZP a fideszt fidesz kommunikációban akarta legyőzni média nélkül, miközben a hülye is tudja, hogy abban nem lehet megverni a fideszt, mert a tapasztalata miatt előnye van.

2023. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Az Öt szereplői és MZP kölcsönösen rühellik egymást és kölcsönösen olyanokat vágnak egymás fejéhez, ami minimum túlzás, mert az Öt szereplői nem Fidesz bérencek és MZP sem olyan alkalmatlan, amilyennek beállítják. Lehet szidni sok mindenért MZP-t, de ez az ellenzék ugyan kivel ért volna el ennél jobb eredményt? Lehet, hogy sok hülyeséget beszél MZP, de Hódmezővásárhelyt mégis jól vezeti, ebbe nem tudtak belekötni se a Fidesz, se az Öt szereplői.
2023. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!