Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged is felháborít a balliber...

Téged is felháborít a balliberális agymosás?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 20. 08:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
1%
Látom még mindig nem sikerült kifejteni, csak a fröcsögés megy. 😂
2023. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

Mit kell ezen kifejteni? Ez a videó arról szól, hogy egy csávó kiemeli a számára antipatikus dolgokat a liberális narratívából, és azzal viccelődik, hogy hú de idegesítő.


A videó maga a fröcsögés.

2023. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2%

Nem fröcsögés, hanem rámutat arra, milyen agymosás megy nálatok.

Értem, hogy fáj, de na.

2023. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

"Na, akkor lehet kifejteni mi a gond a videóval, mert látom az már nem megy 😂"


Kifejtem az én véleményemet mi a gondom vele...


Az a gondom, hogy attól, hogy ezekkel foglalkozunk, a magyar infláció továbbra is a legnagyobb marad Európában, továbbra is 2000+ milliárd hiánnyal küszköd a magyar költségvetés, továbbra is recesszióban marad a magyar gazdaság, továbbra is 2-3-4-5 hónapokat kell várnom, hogy orvos lásson...!!!! és ha a hírek igazak, jövőre már az iskolát végzett villanyszerelő helyett, iskolát nem látott betanított villanyszerelő jön bekötni a lakásomba az áramot, mivel a kormány eltörli a kötelező végzettséget számos szakmánál....


Ha én elkezdek fújni az EU-ra a melegekre a migránsokra, meg kijelentem, hogy fúj Ukrajna éljen Oroszország, akkor a fent említett problémák mind meg fognak oldódni kis hazánkban? Mert ha csak ezen múlik, simán benne vagyok, de ha ez nem több mint száj rágás és terelés a fenti ügyekről, akkor lehet sorba állni egy arcon rúgásért Bencével az élen.

2023. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fröcsögés, hanem rámutat arra, milyen agymosás megy nálatok."


Nem mutat rá, hanem fröcsögés. Értem, hogy fáj, de na.

2023. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem, engem nem háborít fel, mert amiről tudom, hogy egyértelmű provokáció, abban nem mélyülök bele, hanem sorsára hagyom a szószólójával együtt!

Még mielőtt tévedésbe esnének páran az itt olvasgatók közül: amikor "kiengedték a népet a karámból" - 1990 körül, - akkor én a liberálisokhoz álltam a legközelebb életfelfogásban, - szimpatikus volt nekem az, amit akkoriban a Tölgyessy Péterék képviseltek. A problémám azzal van, amivé és amilyenné tették a valódi liberalizmust az egyre korcsabb elméjű barmok!

2023. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

"gondom, hogy attól, hogy ezekkel foglalkozunk, a magyar infláció továbbra is a legnagyobb marad"


Nagyon helyes, akkor be lehet fejezni az agymosást 😂


"Nem mutat rá"


Dehogynem mutat rá, hát itt hisztizel miatta 😂

2023. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem mutat rá, hiszen itt hisztizel miattam 😂
2023. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Idegesít persze, pl. mikor tüntikéznek, kommunista zászlókkal, Pankotaikkal (közben hazafinak mondják magukat! és a hazájukért aggódnak), az sem tudva, hogy mi ellen tiltakoznak... Múltkor azt mondta az egyik, hogy a tanárok nem taníthatnak azt amit akarnak... Miközben újságírókat zaklatnak. De szerencsére nem ezek vannak hatalmon. 2006-10 között az ország kifejezte nemtetszését ez irányban.
2023. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
Mind2 oldal propagandáját utálom.
2023. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!