Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudom minek dobjam be a...

Nem tudom minek dobjam be a szavazólapot 2026-ban? Országgyűlési választás.

Figyelt kérdés
Nincs sok értelme már... még hallottam érvénytelen szavazatról oké de ebben nem vagyok biztos meg nemtom. Ti hogy vagytok vele? 2026?

2023. szept. 22. 00:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Ami jelenleg történik, már tűrhetetlen. A tonnányi propaganda mit lenyomnak és benyomnak nem zavar? Mérhetetlen korrupció és mutyizás? Ha zavar akkor menj szavazni. Nem kérdés.
2023. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát igazad van, de inkább menj és élvezd a lehetőséged szavazni ameddig lehet.


Egyébként meg el nyered, hogy nem csinálhatnak veled bármit. A kormány felelősséget vállal a nép számára, te számodra is.


Viszont ha lusta módra vagy kontrollt hagyni nekik, akkor bármit csinálhatnak, következmények nélkül. Nem csak adót nem fognak csökkenteni, de úgy lopják el azt is ahogy kedvük tartja. És téged meg nem érdekel. Hát valóban szard le.

2023. szept. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűen el tudom magyarázni. Tetszenek a jelenlegi és a múltban lévő 13 év állapotai?


És ami következni fog (rosszabb) 3 év állapota?


Jó lesz majd ha fertőzésben halsz meg mert eltörted a karod mert elestél és nincs pénz higiéniára a kórházakban?


Kérdésedből úgy veszem le, hogy nem a narancs a kedvenc gyümölcsöd, tehát van fantáziád és nem az ECHO TV-t keresed még mindig a TV-ben fideszfalván. Szóval ha nem tetszik, akkor menj és szavazz a fidesz ellen.

2023. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Az MKKP a legjobb választás. Ha nem szavazol, akkor a Fideszre szavazol.
2023. szept. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Baluba ***** válasza:
25%
Itt most pontosan az a problémád, hogy úgy is a Fidesz nyer, vagy egyik másik pártra sem szavazol szívesen?
2023. szept. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
Muszáj a Fideszre szavazni, különben hanyatlani fog az ország. A DK már Paksot is le akarja állítani, energia nélkül meg nekünk lőttek.
2023. szept. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Minden ervenytelen szavazat/nem szavazat a fideszt erositi.

Ha Neked jo ez, amiben elsz tégy így. De ne csodálkozz ha megvagy bélyegezve ostoba magyarnak, illetve fidesz bihócnak.

2023. szept. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%

A szavazáson való részvétel csak legitimálja annak álságos,csaló a fidesznek derékszögbe lejtő mivoltát.Nem orbánkormány van hanem orbán rendszer.Rendszert meg lehetlen választáson leváltani.

Lásd példaképeit mint putyin vagy erdogán ahol szintén van választás.Poénból...

2023. szept. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Egy kisebb pártra érdemes szavazni annak, aki nem elégedett a Fidesszel, de ebből a gusztustalan ellenzékből sem kér. Joga van hozzá, hiába őrjöngenek az itteniek.
2023. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Én elmegyek szavazni, bár még nem tudom, kire teszem a voksom. Egy biztos, hogy nem a Fideszre.
2023. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!