Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jó lenne ha az...

Szerintetek is jó lenne ha az Európai bizottság beleszólhatna a magyar költségvetésbe? Szerintem jó lenne.

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 22. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem feltétlen, ennél egyel jobb ötletem is lenne, mi lenne, ha Orbán és géniuszai nem szólnának bele többet?
2023. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem így szólnának bele:


-Kerítés fenntartásának lenullázása, az ott szolgálatot teljesítők elbocsájtása

-Családtámogatások megszüntetése

-Műemlék jellegű épületek felújításának leállítása

-Fiatalok szja mentességét megszüntetnék

-Bankadót megszüntetnék, helyette a lakosságra újabb adófajták kivetése


Hát igen, ez ma az EU: egy adóprés.

2023. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem, már így is túl sok mindenbe szólnak bele.
2023. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha beleszólna az megsértené az állam szuverenitását. Én támogatnám, legalább jó kis bírságot kapnának a mostani képviselők és el lennének tiltva.
2023. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem! Elég volt az eu-ból!
2023. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt ne mondjátok hogy nem lenne jó az, hogy ha a kedves kormányunk semmilyen közpénzhez nem férne hozzá mert a Európai bizottság döntené el hogy mire költsék a teljes magyar költségvetést
2023. szept. 22. 15:01
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Az EB szerint a kerítés is hiba volt. Mivel az EB-ban féldemens hülyék ülnek, nem hinném, hogy meg tudnak bírkózni a matekkal.
2023. szept. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7, ha jó a kerités és szükséges és "itt úgy sem jösz át" politika van, akkor, hogy fordulhat elő, hogy HETENTE, ismétlem, HETI SZINTEN jönnek a hirek, hogy Orbán úr tőszomszédságában találnak migráncsot, meg, hogy migráncsot szállitó csempészek tömege balhéznak ORSZÁG SZERTE, nem a határon, hanem Budapest környékén, vagy az M1-en, és, ha ennyire szükséges ez a kerités, hogy lehet, hogy Szlovákia épp migráncspánikol és le akarja zárni a magyar határt, mert a keritésünk ellenére, valahogy tömegével jelennek meg az északi határainkonk a migráncsok?
2023. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

8


Arról írtam, hogy az EB szerint nem kell az a kerítés. Elmesélnéd, hogy akkor hogyan kell feltartóztatni egy nagy tömegben érkező, ezres nagyságrendű illegális bevándorlótömeget?

2023. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9, én nem tudom, nem vagyok politikus és nem szeretek mesélni sem. Én csak a jelent látom és azt, hogy a KERITÉS NEM MÚKÖDIK, mint, ahogy a határvédelmünk se, igy én azt mondom, hogy erre hivatkozni, nem a legjobb megoldás.
2023. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!