Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkora a külföldi brüsszeli...

Akkora a külföldi brüsszeli sorosista liberális mainsteam elnyomása és befolyása Magyarországon, hogy Orbán és a Fidesz mégis sorra nyeri 2/3-adokkal a választásokat- hogyan lehet elmagyarázni egy nyugati EU-s külföldinek ezt az összefüggést?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
A túlzásba vitt agymosás visszaüt. Az embereket a komfortzónájukból erőteljesen kikényszerítik ezzel a fogadd el a gyermekek "érzékenyítését" meg a melegek nyelves smaciját az utcán bizony a visszájára fordul
2023. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
A külföldi brüsszeli sorosista liberális mainsteam csak próbálkozik, de nincs elég támogatottsága Magyarországon, így nem nagyon jön össze az elnyomás.
2023. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

"A túlzásba vitt agymosás visszaüt."


13 év alatt még nem ütött vissza, pedig a Fidesz fullba nyomja az agymosást.

2023. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem az átlag emberek nem szeretnék, ha a transzok az ovikban már melegre nevelnék a gyermekeik és ebből nem kérnek. Nem igazán ítélhető homofóbnak az átlagember, ha nem szeretné ha elkanyarítanák a gyermeke szexuális orientációját. Azt hiszem ez érthető


A másik a multikulti. Nem ítélhető el az ember, ha nem akar lépten nyomon vadember csoportokba ütközni az utcákon utban a bevásárásfelé. Nem akarja hogy minden nap robbantsanak meg erőszakolják asszonyaink valahol. Nem tudom miért kellene ezt az embernek elviselnie?

2023. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Könnyű a kérdés, ezt egy megafon alapképzéssel rendelkező bértollnok egy mondattal lerendezi: A magyarokat nem lehet megvezetni az összes több nyugati polgárral ellentétben.

Nyilván ezzel megsértheti az illetőt, de ha liP(!)si akkor az a cél.

2023. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
4 én nem tudom, hogy kik ezek az átlagemberk, de én kimondottan szeretném látni, hogy működik ez, más kérdés, hogy, aki egy ilyet ki mer jelenteni, az volt-e életében gyereke és van-e saját szexualitása, mert nem vagyok benne biztos.
2023. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Úgy hogy a magyarok jelentős része elmebeteg és elhiszi azt a sok baromságot amit az Orbán kutya mond nekik
2023. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező

Volt egy Medgyessy-gyrcsány-Bajnai kormányok jelezte 2x4 éves ballib ámokfutás 2002-2010 között ami csődközelbe juttatta az országot és kifosztotta a lakosságot.

Annyira rosszul csinálták, hogy ez visszatartja még 13 évvel később is a szavazókat attól, hogy erre a ballib politikusi gárdára szavazzanak.

Közben megy a külföldről pénzelt belföldi, külföldi támadás a kormány ellen és az emberek azt tapasztalják, hogy a legtöbb esetben az a helyes válasz a történésekre amit a kormányzat csinál. Vagyis most is nagy az ellentét a ballib propaganda és a valóság között. Nézd meg a covid-ra adott válaszokat, az illegális migrációt vagy a háborúval kapcsolatos döntéseket, mindenhol azt lehet tapasztalni, hogy egy idő után mások is elkezdték azt mondani, csinálni amit Orbánék.

EZÉRT van ennyi idő után is fideszes kétharmad, mert immunizálta a ballib propaganda ellen a társadalmat a 2010 előtti ballib kormányzás és mindig megtapasztalják, hogy amiért Orbánékat szidják az valójában beigazolódik, hoyg jó és helyes döntés volt.

2023. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%

8


Tűpontos

2023. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

#9

Nyúld csak le más szövegét nyugodtan, az is egy jobb oldali “érték”!

2023. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!