Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért közelít már megint 400...

Miért közelít már megint 400 forinthoz az euró árfolyama?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4%
Mert a multiknak, vagyis orbán gazdáinak az a jó, ha gyenge a forint.
2023. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért valljuk be mulattatóak ezek a pontozások, én írtam a 3. 6. és 7. választ, mind szarra lepontoztátok, mert nemteccik, hogy nem arról írok, hogy hát-hát összeomlik a forint...hát nem fogok ilyet írni, mert részben ebből élek, és értek hozzá! 389 és környéke egy nagyon komoly ellenállái zóna volt az elmúlt hónapokban, és én 389.266-nál beleálltam egy eur short pozícióba 1 lottal, és majdnem 100%-oa biztonsággal mondom nektek, hogy ez a jövő héten, de legkésőbb két héten belül 385-ig vissza fog menni, ha nem jön semmi további extra rossz hír a forint számára. Az a baj, hogy azt hiszitek az ilyesmi egy egyenes vonal, és fogalamtok nincs arról, hogy hogy is megy felfelé egy árfolyam a forex piacon, a válasz: lépcsősen! Mostanában a forint a 380-390 közötti sávabn ezen belül is a 382-389-ben szeretett lenni, aminek technikai okai vannak, nem megyek bele, igen a forint egy gyengülő trendben van napos kurzuson ott van az ún. aranykereszt is, ami ennek nagyon jó indikátora, de az nem úgy megy, hogy ez kilő most 400-ig! Nem fog, lehet felmegy még 392-ig, de ott majd belerohan egy ellenállásba és visszafordul, csak mondjuk nem megy vissza 382ig, hanem 385-nél lesz az új támasz. Én erre spekulálok most, mondjuk én 386-ra lőttem be a célt. Ha azt megüti, már pedig majdnem biztos, hogy két héten belül meg fogja akkor, köszönöm szépen kerestem 326 ezer forintot, de pontozzátok le ezt a választ is, majd mikor meglesz a 386 beírom ide. 😉 csak, hogy érezzétek, hogy nem szégyen hülyének lenni a tőzsdéhez, de büszkének lenni rá az!
2023. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ma zártam a pozíciót 386-nál! 😁

A bruttó haszon swappal együtt 374.420Ft ezt még majd le kell adózni jövőre, de akkor is marad belőle egy 318 ezer, gyakorlatilag egy sok éjszakai műszakot vállaló gyári munkás havi bérét kerestem meg ezen a pozin! 😊 Szeretem a tőzsdét, meg azt is, hogy ilyen volatilis a forint. 😉

Meg amit mondtam....JÉ hát pont az történt! Látjátok erről beszélek, ez egy SZAKMA! olyan mint a villanyszerelés vagy az alkalmazásfejlesztés Androidra vagy bármi, vinnyoghattok itt akárhogy a forint összeomlásáról, de attól még tény, hogy ez nem így működik. Attól, hogy lepontozgattok az csak a kisebbrendűségi komplexusotok bizonyítéka, meg az, hogy fogalmatok nincsen a forex -segítek: deviza- piacok működéséről.


ui. ha már erre jártok vörösödő fejjel pontozzátok már le ezt a választ is, elvégre nem elég, hogy igazam lett még kerestem is rajta! 😂 szóval tuti, hogy most utáltok.

2023. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!