Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jók lesznek az akkugyárak?

Jók lesznek az akkugyárak?

Figyelt kérdés

[link]


"A rendelet szerint ha egy cégnek van hatósági szerződése, akkor a teljesítési határidőn belül nem lehet korlátozni, felfüggeszteni vagy megtiltani a működését akkor sem, ha éppen nincsnek meg az engedélyei. De azért sem lehet megbírságolni a leszerződött cégeket, ha épp a levegővédelmi követelményeket nem tartják be. A rendelet pénteken már hatályba is lépett. Külön kikötötték, hogy az új szabályokat az ekkor már megvalósult jogsértés megszüntetése érdekében is alkalmazni kell."



2023. szept. 23. 02:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Jók lesznek. Műkörmösökre meg szabad bőcsészekre nem lehet építeni egy ország gazdaságát. Az akkugyárak remélhetőleg csak az első lépések Magyarország újraiparosítása felé.
2023. szept. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
"Jók" lesznek!! "ha épp a levegővédelmi követelményeket nem tartják be".
2023. szept. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Az akkugyárak remélhetőleg csak az első lépések Magyarország újraiparosítása felé."

Mármint, úgy érted, hogy a környezetünk és élőhelyünk teljes elszennyezése és élhetetlenné tétele felé?

2023. szept. 23. 03:34
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

3: ne legyél már ennyire nevetséges, aki az hiszi, hogy az akkumulátorgyáraktól egy ország élhetetlen lesz, annak agyműtét javasolt. Vagy szerinted Németország, USA meg Kína élhetetlen lett attól, hogy ott vannak akkumulátorgyárak?


Jávor Benedek meg úgy hülye, ahogy van.


"„A környezetvédelmi hatósági szerződésben az ügyfél vállalja, hogy felhagy a jogsértő magatartással, és magatartását a környezetvédelmi hatósági szerződésben meghatározott módon hozza összhangba a környezetvédelmi jogszabályokkal, valamint a környezetvédelmi hatóság által kiadott engedély előírásaival."


ettől mégis mi bajunk lesz?

2023. szept. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

1, én frankón értem a koncepciód, de, miért nem lehet, mondjuk a kevésbé káros autóelektronikára, vagy az informatikai fejlesztésekre épiteni?

Abszolút nem biztos, hogy a kinai akksiké a jövő az autógyártásban és az autógyárak nem bannolják maguktól a kinai technológiát és állnak át saját gyártásra. Akkor mit csinálunk? Abszolút nem biztos, hogy egyáltalán az elektromos autózásé a jövő a közutakon és tonnaszámra fognak elektromos autókat értékesiteni a jövőben, ha jön a hidrogénautó, akkor mit csinálunk? Abszolút nem biztos, hogy a közlekedés megmarad olyan formában, ahogy ma ismerjük, mert fenntarthatatlan lesz hosszútávon, ha jön a közösségi közlekedés, akkor mit csinálunk? Sikerült úgy belenyúlni az országnak egy technológiába, hogy a politikusainkat leszámitva, senki sem vállal érte garanciát.

2023. szept. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
5-ös vagyok és akkor még nem beszéltem az egyre problémásabb környezeti hatásairól ennek az iparnak.
2023. szept. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Jók hát, majd tizede annyit fog érni az ingatlanod a környéken...
2023. szept. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

"Németország, USA meg Kína élhetetlen lett attól, hogy ott vannak akkumulátorgyárak?"


Németország az igen. Kínában és az usában még nem jártam, de az biztos, hogy Németországnál gennyebb hely Európában nincs.

2023. szept. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
@1 Nemtom, szabad bölcsészetet végeztem, közben meg sokadmagammal építgetem az ország egyik legsikeresebb startupját, nem muszáj culágerkedni ahhoz, hogy valamit munkának lehessen nevezni.
2023. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Jó lesz, majd az indiai meg paki vendégmunkások befűzik a fideszesek anyját meg lányait
2023. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!