Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csintalan Sándor lehetne az...

Csintalan Sándor lehetne az összellenzéki miniszterelnök-jelölt 2026-ban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Full mindegy, úgyis 2/3 Fidesz győzelem lesz 2026-ban is, erre már bőven megvannak a Fidesznek a saját módszerei, lehet itt próbálkozni akárkivel. Nem tudom ki mit hisz...
2023. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Ezen a félhülye ellenzéken már az Isten se segít.
2023. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én bírnám Csintalant a parlamentben,főleg ha ott is mindenkit elküldene a qrvaannyába. Végre lenne értelme a parlamenti közvetítésre kapcsolni :D :D
2023. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Miért lett a 12. válaszoló lepontozva? Nagyon sokan utálják a Fideszt, köztük én is, de nézzünk már végig az ellenzéki bagázson! Az egész nem más, mint hiteltelen, züllött, szerencsétlen, alkalmatlan, kiégett, félhülyék gyülekezete. Soha nem fognak ezek kormányt váltani. Nem tudom, ki mire számít tőlük.
2023. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es, 12-es vagyok. Már a gondolat is baromság, hogy azt a vénembert akarnák elindítani. Majd pont ő fogja megfogni a fiatalokat? Mivel? Energikus, életerős, fiatalos? Nem is beszélve az ellenzék által felkarolt témákról, amelyek nagy része baromság. A vidéki embereket rohadtul nem tudják megszólítani, mert a közbiztonság nekik tabu, a népességcsökkenésen és az elvándorláson inkább gúnyolódnak, de a migránsokban látják a jövőt. Még sorolhatnám a hülye hozzáállásukat kb. mindenhez.
2023. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!