Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik miért hazudják...

A libsik miért hazudják folyamatosan, hogy nincsenek szabad választások és hogy diktatúra van?

Figyelt kérdés

Amikor Karácsony Gergely nagy meglepetésre leváltotta a fideszes Tarlóst és főpolgármester lett, akkor virágzott a demokrácia, mi? Akkor hol voltak a diktatúrázók, amikor a legtöbb kerület a balosokhoz került? Már sokadjára.

Szerintem a "Diktatúra van!" valódi jelentése:

Nem az a párt nyert, amire szavaztam, ezért csalással vádolom meg az ellenfelet, de önkritikát nem gyakorlok, mert az én pártom nem lehet hibás a vereségért!



2023. szept. 29. 08:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Mert egyszerűbb ezt mondani, mint hogy "bénák vagyunk".
2023. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Mert ez az igazság.
2023. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

És most ezzel, mit akarsz mondani?

Szabadon választhatsz, az oké, de mit gondolunk, hogy a Fidesznek nincsenek meg a sajátos kis módszerei, amivel 2/3-dal nyeri a választást? Ja és a média sem, akarja megmondani, még véletlenül sem, hogy kire kéne szavazni, ugye? Pl. a baloldal belesodorna minket a hábrúba, baloldal elvenné a szent rezsicsökkentést, a baloldal beengedné a migránsokat, stb... és ha te ezeket nem akarod, akkor szavazz a Fideszre! Szóval erről ennyit.

2023. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Propagandista,

látom így péntekre kifutottál a normális kérdésekből.

Hét végén pihenj egy kicsit és élvezd a pénzt, amit a megafontól kapsz!

Hátha hétfőre össze tudod szedni magad és normálisabb kérdéseket is tudsz majd írni.

2023. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
3: A média másik része meg a Fideszt szidja, megvan az egyensúly.
2023. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Tudom nehéz felfogni, de nem két véglet van, hogy szabad választás vagy diktatúra.

Ez egy skála 0-tól 100-ig. 100 az egyenlő feltételek, 0 a teljes diktatúra.


A Fidesznek megvannak a kis trükkjei, hogy arrafelé lejtsen a pálya. Tudom úgyis tagadod a valóságot, de ez ettől még így van.


2006-ban is lejtett a pálya az épp kormányon lévők felé, akkor mondjuk 80-as szinten voltunk, ma 60 körül.


Erre szoktátok mondani azt hogy mi bizonyítja? És amikor valaki belinkel cikket, tanulmányt, arra meg az a válasz, hogy akik ezt írták soros ügynökök.

2023. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem létezik független média. Ez a "nincs itthon szabad média" egy butaság. Két-két kattintással megnyitom a 444-et, a Telexet, a HVG-t, a 24.hu-t.Micsida diktatúra van. Fideszes oldalon is vannak érdekes cikkek. Az a legjobb, ha mindenhonnan szemezget kicsit az ember.
2023. szept. 29. 08:46
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

"hogy a Fidesznek nincsenek meg a sajátos kis módszerei, amivel 2/3-dal nyeri a választást?"

Ezeket a módszereket(kiskapukat) más is alkalmazhatja, miután ez közismert.


"Ja és a média sem, akarja megmondani, még véletlenül sem, hogy kire kéne szavazni, ugye?"

Nekem nem a média mondja meg, hogy kire szavazzak. Ha neked igen, akkor pont te vagy a probléma.


"Pl. a baloldal belesodorna minket a hábrúba, baloldal elvenné a szent rezsicsökkentést, a baloldal beengedné a migránsokat, stb... és ha te ezeket nem akarod, akkor szavazz a Fideszre! Szóval erről ennyit."

A fő probléma az volt, hogy a Márki pont olyan nyilatkozatokat tett, ami ezt támasztja alá. Egyedül Kunhalmi cáfolta az egészet.


Mondom ezt úgy, hogy én ha szavaztam volna, akkor biztos a fidesz ellen, hogyha lett volna valami tökös ellenzéke.

2023. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Gondolom az titeket nem zavar, hogy a megélhetési ellenzék mennyire nevetséges. Érdekből "összefognak", miközben utálják egymást, aztán a választások után egymás torkának esnek.Most pedig Márki-Zay és Vona is kér egy szeletet a tortából:külön-külön alapítottak pártok. A semmirevaló törpepártok(MSZP, Párbeszéd, Jobbik, LMP) szerintem be sem jutottak volna a parlamentbe, ha nincs ez a kamu összefogás.
2023. szept. 29. 08:52
 10/24 anonim ***** válasza:
11%

Mert valamivel meg kell magyarázni a híveknek, hogy nem ők a hibásak. Különben mehetnének dolgozni.

Amilyen szellemi képességeik vannak, amúgy is sok ember kell majd az aksigyárakba. Oda pont jók lesznek a libsik.

2023. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!