Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hatékony megoldás lenne utazó...

Hatékony megoldás lenne utazó drag showkkal érzékenyíteni a Magyar Ugaron?

Figyelt kérdés
Ilyen sokszínű kulturális események többnyire a fővárosban vannak, de az elmaradott magyar vidékre is ráférne egy kis kulturális érzékenyítés, utazó drag showkkal meg lehetne ezt oldani. Lennének pl családi kedvezmények, több gyerek esetén további engedmények az jegyárból, iskolákban, óvodákban osztogatott kuponok. stb
2023. szept. 30. 17:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom miért vagytok ennyire megakadva ezekkel a drag meg lmbtq dolgokkal. A sok "érzékenyítő lipsinek" eszébe se jut ezeket úton útfélen emlegetni, kizárólag a konzervatív jobboldaliak hajtják a gender dumát reggeltől estig. Nem uncsi még? Nekem nem ekörül forog az életem, nem akarom ezt hallgatni tőletek liberálisként (sem).
2023. okt. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
18%

A drag show nem más, mint egy szórakoztatási forma. Láttam már többet is, és nagyon jó műsorokat raknak össze.


Ha nem tetszik, ne menj el, ennyi. Semmiben nem másabb ez, mint mulatósra dajdajozni, vagy épp rock koncertre menni.


Ez az érzékenyítés hülyeséget meg tessék már abbahagyni. Semmi köze nincsen a drag műsoroknak hozzá.

2023. okt. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%

#9

"Szerintem lenne értelme. Vidéken amúgy is műveletlen primitív a nagy átlag."

És akkor csodálkozol a sorozatos kétharmadon, ugye?

2023. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

#11

Annyira érdekes, hogy más kérdésekben sorjáznak a külföldi példáitok, lásd bezzegországok. Ilyen esetben miért vagytok vakok arra, ami külföldön történik? Ha a gazdasági modelleket, oktatási rendszert, anyámtyúkját látjuk, akkor a gendermozgalom erőszakos, pofátlan, nyomuló terjedését miért nem?

2023. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%
Drag show már úgy 20 éve is volt Magyarországon, én először a Szigeten láttam Lady Dömpert. Remekül szórakoztam. És nem jutott eszembe egyszer sem átoperáltatni magam vagy másokat.
2023. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

14: mert csak azt látják, amit ők akarnak.

Amúgy semmi szükség semmiféle homiparádéra. De remélem, hogy minél inkább nyomni fogják, annál előbb lesz belőle elegük az embereknek. Ez egyébként már a csodás elfogadó nyugaton is látszik, ahol már minden filmben ott a

kötelező homokos meg a szivárványos zebra meg transz zászló.

Én örülök, hogy egy olyan országban élek, ahol erre alapból nem vevőek az emberek, mondjanak a felszínen bármit. És nem vagyok jobboldali.

2023. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Kroms ***** válasza:
68%
Meg lehet próbálni, csak csúnya vége lesz.
2023. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
22%
Nézd meg a kommemteket. Sokan büszkék arra, hogy egy középkori Magyarországra rendezkedünk be megint,plusz Európa szégyene ez az ország.
2023. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%
Bírom, amikor középkorinak nevezik a homik már azt is, hogy valaki azt mondja, két nem van, nem 283.
2023. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
Homofób, transzfób kommentek jelentve!
2023. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!