Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek miért legyintenek arra, hogy rengeteg fideszes, vagy kormányközeli családtag/haver rendelkezik közpénzből szerzett vagyonnal (házak, nyaralók, stb)?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Jól teszik. Én is így járnék el a helyükben.
2023. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Az emberek többsége nem legyint, csak az ő véleményük nem számít.

Azoknak a véleménye számít, akik szívesen fogyasztják a nagy ember ... propagandáját, és ők éppen elegen vannak.

2023. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Kormányváltás esetén a kiéhezett DK-s keselyűk esnének neki a költségvetésnek. Semmivel sem lenne jobb a helyzet. Meg kell nézni azokat az önkormányzatokat ahol az ellenzék legyőzte a fideszt az utolsó önkormányzati választáson.

Az új polgármester a korrupt fideszesek helyére korrupt haverokat ültetett. Ennyi változott.

2023. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

#3

Nem.

2023. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kólauborkával ***** válasza:
35%

Sajnos a 2#-nek van igaza szerintem is, ma a világon mindenhol a korrupció melegágya van, teljesen mindegy mit gondolunk mi kis emberek, annyi lehetőség van lopni csalni, mint eddig soha és sajnos csak az akar a felső székekbe helyezkedni, aki ilyet szeretne csinálni.

A visszafogott, normális emberek inkább csinálnak egy saját vállalkozást, amiből jól élnek és ennyi.

2023. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kólauborkával ***** válasza:
33%
Bocs, 3-ra gondoltam.
2023. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

#4

De igen.

Nézd meg mi történt Tatabányán.

2023. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Azért, mert ez semmiben nem befolyásolja az én életemet.
2023. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az összes tanár is közpénzből szerzett lakásban lakik, azokkal is bajod van? Semmi baj nincs azzal, ha valaki a közért dolgozik és abból aztán vesz valamit. Te is megteheted.
2023. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon miért a kiskapukat keresik az emberek? ugyanazért.

Aki úgy véli, a véleménye nem számít, az azért van, mert tényleg nem számít. Aki ad magára valamit, nem tűri, hogy a véleményét semmibe vegyék.

2023. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!