Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor szabadultak el itt a...

Mikor szabadultak el itt a GYIK-en a fideszes trollok/bérdirkászok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Már régóta. És az sem segít hogy nem moderálják őket
2023. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Már évekkel ez előtt, de pl 2013-2014-ben csak a kampányidőszakban voltak kimagaslóan aktívak. Úgy néz ki mostanában több propaganda szükséges a rendszer fenntartásához.
2023. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Mindig voltak kormánypártiak, de a 2010-2014-es ciklusban még viszonylag értelmesen válaszoltak, akkor még nem szakadtak el annyira a valóságtól, mint most. A 2014-2018-as ciklusban már elszabadultak. Valamikor majd visszanézem pontosabban, de az biztos, hogy a 2015-ös menekültválság nagy lökést adott ennek.


Személy szerint engem jobban idegesítenek az agyhalott konteósok, ami kezdetben még simán csak röhejes volt a mindennapi életünket nem igazán befolyásoló chemtraillel és a FEMÁ-val, de a koronavírus-járvány azért már a mi bőrünkre is ment. Úgy látom, most a klímaválság zavarja épp őket, a Great Resetről már nem írnak ki kérdést. Gyorsan változik náluk az aktuális háttérhatalmi játszma.

2023. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Vicces, hogy egy egyértelműen ellenzéki túlsúlyú oldalon ennyire ki vagytok akadva, hogy más vélemény is megjelenik...
2023. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

"És az sem segít hogy nem moderálják őket"

Ez a nagy liberális elfogadás? Véleménydiktatúra... a nektek nem tetsző véleményt el kell törölni.

2023. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DK-s ***** válasza:
68%

Én nem tapasztaltam hogy elszabadultak volna.


Egyébként pedig #5-nek adok igazat. Ha valaki kulturált véleményt fogalmaz meg, amit érvekkel is alá tud támasztani, azzal semmi bajom. Persze magamban anyázok, de ha igaza van, akkor igaza van.

2023. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Én csak azt nem értem, hogy miből gondoljátok hogy bérfirkászok? Biztos én vagyok a naiv, de tényleg vannak akik kapnak azért valamit, hogy bárhol véleményt írjanak a Fideszről és méltassák? Mi van ha tényleg vannak olyanok, akik hisznek a Fidesznek?
2023. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

'Ez a nagy liberális elfogadás?'


A liberalizmus nem azt jelenti, hogy bármikor bármit büntetlenül kijelenthetsz, hanem csak addig, ameddig az érdekeket nem sért. Ellenkező esetben tombolna a mások iránti gyűlöletbeszéd, államtitkokat ki lehetne fecsegni, stb.

2023. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!