Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt a nácik,...

Miért mondják azt a nácik, hogy Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr roma? A fiatalkori fényképein is látszódik, hogy ízig vérig kamukázusi árja fehér ember.

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Vagy roma, vagy grúz zsidó fatty.
2023. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Mert a hülyéknek csak az a fontos, hogy cigányozassanak.
2023. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Úgy néz ki Viktor azzal a kreol bőrével, mintha egy cigányt kihipóztunk volna, csak nem sikerült igazán a fehérítés.
2023. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy cigó.
2023. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Az apja az, az anyja nem. Félcigány. Fiatalkori képei jól mutatják ezt.
2023. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Mészáros is cigánynak néz ki egyébként..
2023. okt. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Engem az se érdekelne, ha egy etióp törpe lenne a miniszterelnökünk. De az viszont gáz, hogy Orbán tényleg kamukázusi...
2023. okt. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet benne egy-két vonóval. Nem teljesen az, de vannak romás vonásai. Nem ritka az ilyen ember, én személy szerint több olyan embert is ismertem, akik cigány-magyar keverékek voltak. Nem is mindenkin látszik. Egyiküket se olyan közegben ismertem meg, ami a cigányok többségére jellemző. Volt olyan, aki egyetemre is járt. Az elmúlt 100 évben a keveredés felerősödött. Volt olyan ismerősöm, akiről meg nem mondtam volna addig, amíg nem mondta, hogy mi volt az anyja neve.

Orbánon fiatalon és most, öregedve látszik ez. Amikor tavaly nyaralt és szakállal, színes ingben fotózták, úgy nézett ki, mint egy roma a nyóckerből. Leginkább a Ráhel lányán látszik ez, ő, ha nem lenne híres és szembejönne az utcán, azt mondanám, hogy típusos cigány nő.

Amúgy az a csavar, hogy van, akit cigánynak néznek, de nem az. Sötétebb bőrű magyarokat, mediterrán származású embereket is néznek időnként annak. Pl. pár éve volt egy botrány. A budai várban egy lakó panaszolta, hogy az önkormányzat cigányt költöztetett mellé. Kiderült, hogy nem mutatkoztak be a szomszéddal, és a cigánynak nézett illető valójában olasz volt (szegény...). De pl. anyukám is sötétebb bőrű volt, nincs cigány felmenőnk. Többen lecigányozták életében, de amikor Nápolyban voltunk, sokan helyinek nézték (amúgy távolról van is bennünk egy kis olasz vér).

2023. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt a történet:

[link]

2023. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!