Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy a Momentum Mozgalom és a Mindenki Magyarországa Mozgalom összefog?

Figyelt kérdés
A két párt értékei szinte megegyeznek, bár az MMN konzervatívabb. Én ezeket tartom a két legértelmesebb és legtisztességesebb pártnak jelenleg. Nagyon örülnék neki, ha együtt indulnának minden választáson, szerintem úgy jövőre akár 15-20% is meglehetne nekik. Szerintetek esélyes, hogy egyesítik erőiket?

2023. okt. 1. 22:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az EP-választáson felesleges összefogni, ott nem oszt, nem szoroz, hogy az ellenzék több embert tudjon küldeni az EP-ba. 2026-ban viszont muszáj mindenkinek összefogni, bár akkor sincs esély.
2023. okt. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Együtt sem jutnának be a parlamentbe, de úgyis gyurcsányékkal együtt indulnak, ahogy a DK többi szatelitpártja.
2023. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
A momentum egy része baloldali a másik liberális konzervativ szóval a momentumnak kéne szétszakadni és az egyik része akkor a 2rkval és az mmnel lehetne egy szövetségben. A másik része pedig az mszp pmel. Így lenne a dkn kívül egy baloldali párt legalább egy zöld meg egy centrista jobbos.
2023. okt. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
A MMM ma (még?) gyarkolatilag nem létezik, nincs szervezete, nincsenek aktivistái, nincsenek elkötelezett szavazói - miért is kellene egy múködő pártnak összefognia velük?
2023. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

A momentumnak azert mert vegre lennenek valamilyenek

Legjobb ha szetvalnak es akkor tobb szavazojuk lesz

2023. okt. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15: szerintem a Momentum van "valamilyen"?
2023. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy reszuk liberalis masik reszuk baloldali es ezert nem tudnak semilyen iranyba elmozdulni. Ezert tenne jot a szetvalas es akkor vegre lenne egy liberalis partunk es a dk mellett aki nem akad a gyurcsanyra szavazni annak meg lenne egy masik szocdem part.
2023. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!