Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a tanárok 99%a nem mondott fel, és elfogadta az új státusztörvényt?

Figyelt kérdés

Maruzsa Zoltán köznevelésért felelős államtitkár egy interjúban elmondta, a pedagógusok körülbelül 1 százaléka nem fogadta el az új életpályamodellt, így tömeges felmondás nem történt.


„Nyilvánvaló, hogy az a tömeges felmondás, amit a dollármédia és a szakszervezetek sulykoltak, nem történt meg”


[link]



2023. okt. 4. 09:22
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki, ez volt várható.
Bosszús vagyok, hogy megint nem omlott össze az oktatás, elhittem a propagandát, hogy ez be fog következni.
Bosszús vagyok, hogy megint nem omlott össze az oktatás, bár kételkedtem azért abban, hogy ez bekövetkezik.
Bosszús vagyok, hogy megint nem omlott össze az oktatás, de tudtam, hogy ebből nem lesz semmi.
8 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
79%
A tanárok általában nem egy túl gazdag réteg, ezért nem tud mit csinálni, marad a taposómalomban.
2023. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%
Mennyit fizetnek ezért a kérdésért?
2023. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
1: Miért ne tudna? Arról volt szó, hogy most majd mind felmond, és elmegy a versenyszférába.
2023. okt. 4. 09:33
 4/52 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező:


Ki mondta, hogy majd mind felmond?

2023. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
88%
Nem unod még a hazudozást? Sok tanár felmondott és még bőven lesz aki a közeljövőben felmond.
2023. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
2023. okt. 4. 09:37
 7/52 A kérdező kommentje:
5: Pontosan mi a hazugság? Ja, várj, elővettem a libsiszótárt: "hazugság: a libsiknek nem tetsző tények, adatok,". Ok, így már értem.
2023. okt. 4. 09:39
 8/52 anonim ***** válasza:
92%

Nem Maruzsa az a fideszes, aki lebukott azzal, hogy véletlenül a Telexnek is elküldte azt, ahol írja, "Nagy nehézségben lennétek, ha mindig csak a színtiszta igazat kellene mondani"? És ez csak egy olyan aranyköpése, ami színvilágot látott.

Az, hogy egy politikai érdekeltségű ember szavait valaki elhiszi, már ostobaságra vall, ellenben ahhoz duplán ostobának kell lenni, hogy ha a hazudozása kiderül, még akkor is védve legyen. Ezek alapján kérdező, sajnos azt kell mondanom, hogy az átlagintelligenciád tökéletesen beleillik abba a rétegbe, akik a kormányodat és a gazdádat 13 éve a trónon tartja.

2023. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
84%

A státusztörvény óta több mint 5000 tanár mondott fel és a számuk csak nőni fog.

Szánalmas fideszbérenc kérdező:

[link]

2023. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
96%

Ezt szólottam én vala:

[link]

2023. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!