Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Márki-Zay Péterről?

Mit gondolsz Márki-Zay Péterről?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 18:07
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ő is téved. Egy amerikai robotkormányzást akar, mint '90 óta a balosok.


Ő is szerintem már annyira bibliás, hogy átment izraelibe. a magyarságot talminak tartja, magyarságát elhányta, levetette. Jeruzsálem felé imádkozik teljes mértékben.

2023. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
38%
Olyan megnyilvánulásai vannak amitől a falra mászok. Mint pl amit a 7-es is írt.
2023. okt. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
31%

sztem hogy győzhetne...


a pestieknek túl vidéki


a katolikusoknak, reformátusoknak

se nem katolikus, se nem református, de keresztény - tehát eretnek, ha jól tudom amisch lett az USÁban.


a vidékieknek túl kozmopolita.


hogy győzhetne,

fúúú...


inkább alapítson vallást

2023. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
54%
Én is falra mászok egyes megszólalásai miatt. Mint pl amit a 7-es is írt.
2023. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondta hogy üzletet akar csinálni az egészségügyből, csupán azt hogy jelenleg sem ingyenes, ez csak egy illúzió mert Pl itthon a vakcina 19ft, Ausztriában ingyenes, de ez nem baj mert ahol teljes mértékben az állam finanszíroz mindent ott tönkrementek. Erre mondta hogy nyugodt ha az egészségügy üzlet.
2023. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
68%
Most is vannak fizetős magánklinikák. Miért legyen mind fizetős.
2023. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
43%

Nekem kifejezetten szimpatikus volt. Egy K*rva okos pali aki még becsületes is. Tökéletes választás lehetett volna, de tényleg rossz retorikát alkalmazott és nem azokat a dolgokat hangsúlyozta ki amik miatt Pl nekem szimpatikus volt.

Szintén hatalmasat csalódtam abban amit most Vona Gáborról mondott.

Persze mindezek ellenére hajlandó lennék rá szavazni, de lehet inkább a 2RK-ra húzom be az X-et

2023. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
76%

15ös vagyok

A vakcina 19 EZER forint nem 19 sorry

2023. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

#17

Szerintem komoly lenne egy Mindenki Magyarországa + Momentum + Második Reformkor összefogás. Persze csak ha MZP meg Vona meg tudják tárgyalni a dolgot.

2023. okt. 6. 18:57
 20/52 anonim ***** válasza:
26%
#19 Na azt én is adnám. Már régóta álmodozok egy Vona Gábor és MZP vezette kormányról :D
2023. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!