Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor ma az EPC fórumon...

Orbán Viktor ma az EPC fórumon nagy mosollyal kezet rázott Zelinszijjel?

Figyelt kérdés

Itt a kép: [link]


Illetve : Ukrajna ma felfüggesztette a Lengyelország, Magyarország és Szlovákia elleni panaszát a WTO-nál



2023. okt. 5. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Megnéztem a képet amit küldtél, és úgy látom, hogy Orbán Viktor és Zelenszkij szerepel rajta. Kezet fognak, és mosolyognak. Orbán különösen nagy mosolyt csal az arcára. Szóval a kérdésedre a válasz, az hogy: igen.
2023. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Orbi egy zseni komolyan 🤣😂


A fidesz és a fidesz sajtó kígyót békát kiabál Zelenszkijre, a szavazók véres szájjal mocskos ukránoznak, erre ez meg kezet fog vele mosolyogva mintha ezer éves jó barátok lennének.


Mi játszódik le egy fidesz szavazó fejében vajon ilyenkor?🤣 Mennyire össze lehetnek zavarodva, hogy most mi van?🤣🤣🤣

2023. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Részrehajló seggnyalók mind! Zselé agyú hogy ki van öltözve!

Ki az a 2 testőr?

2023. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen, Orbán a Nobel békedíj várományosa.
2023. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
3, milyen két testőr? A magas szemüveges a szerb elnök, Orbán jó barátja:D
2023. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Itt a videó is :

[link]

2023. okt. 5. 21:16
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

6.

Szerintem az a színész szerencsétlen zselénszki azt se tudja kivel fog kezet .

2023. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

2.

Ez inkább Zelenszkijnek kellene, hogy kínos legyen, nem Orbánnak, hisz elvileg ő szerintük ellenséges ország Magyarország.

Sosem mondtunk rosszat az ukránokról, a mezei kommentelő egy dolog, de náluk állami szinten megy a gyűlölködés.

Szóval igen, az Z-nek ciki.

2023. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Naná, az ukiknak le kellett venni az OTP-t a listájukról, ez az első győzelmünk a tárgyban, lesz még.
2023. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

#2. "Mi játszódik le egy fidesz szavazó fejében vajon ilyenkor?🤣 Mennyire össze lehetnek zavarodva, hogy most mi van?🤣🤣🤣"


Hát nem tudom...én épp azt látom, hogy az ellenzék nyíg már megint egész nap és próbálják Orbán mimikáját kikockázva elemezni, hogy na most vajon mosolygott vagy mivan. :D Ha már belemegyünk, az is egy csicskító mosolynak tűnik a képen. Hasonló csicskítást kapott a múltkori 444-es kolléga is, amikor Vitya csak simán elsétált mellette is szart rá, mert épp pénzt számolt. Na azt például több helyen olvastam ellenzéki okosoktól, hogy Orbán "be volt szarva és nem tudott válaszolni a F.O.S. újságírói kérdésére". :DDDD

2023. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!