Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a Partizánb...

Elképzelhető, hogy a Partizánból nő majd ki egy rendszerváltó ellenzék?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy Gulyást egyaránt támadják jobb és baloldalról is most már, ami önmagában jó jel. Probléma viszont, hogy Márton nagyon ezt a neobolsevista "mélyszegény-párti", meetoo meg feminista maszlagot nyomja, ami még a nézői körében is megosztóvá teszik. Gyurcsánnyal is feltűnően jóban van, habár legutóbb Dobrevtől elég jókat kérdezett.

Szóval előttem elég kérdéses, hogy az általa vezetett szellemi irányzattól kell-e várni, hogy majd alternatívája lehessen a NER-nek.



2023. okt. 6. 10:12
A kérdező szavazást indított:
Elképzelhető, és jó is lenne
Elképzelhető, de nem lenne nekünk jobb
Nem valószínű
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Én jót röhögnék, ha megalakulna a 15. "komoly" ellenzéki párt is... A Szerencsekerék is indul majd?
2023. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Inkább csatlakozzanak a Fehér Hollóhoz, annak több értelme lenne!
2023. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Tehát, azután, hogy Gulyás Marci, aki visszavett a Slejmes idők radikális megmozdulásaiból, hogy kicsit jobban beássa magát a társadalom bugyraiba és "újságiró" lehessen, most megint fordulna, hogy politikai pályára álljon?


Nekem ez sokk lenne, több, mint sok.

2023. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem képzelhető el.
2023. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
sz.rból várat építeni?
2023. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!