Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért képzelő...

A balliberálisok miért képzelődnek tömeges tanár felmondásról?

Figyelt kérdés

Alig 1% távozott a pályáról.

Az még bosszantóbb, hogy kb buzdítják őket a felmondásra... ezzel ugye tudjátok, hogy a gyerekeknek ártotok?


2023. okt. 6. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell ezen csodálkozni, nem véletlen mondják róluk, hogy nemzetellenesek. Az EU-s támogatásokat is visszatartanák, ha csak rajtuk múlna.
2023. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Olyan nemzetárulók lettek, akik attól élveznek el, ha rosszabb Magyarországnak.
2023. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Már megint csak saját magatokat égetitek, mert annyira kevés tanár van már, hogy már nincs is kinek felmondania, hahaha.
2023. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
3: Több tanár jut nálunk egy gyerekre, mint pl Hollandiában vagy Franciaországban.
2023. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Bár én nem vagyok többesszám és nem is szeretem, ha letöbesszámoznak, de az ÉN személyes véleményem szerint ez a gond:

[link]

2023. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
2023. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Van gyereked? Iskolás? Minden ok a suliban? Elégedett vagy az oktatással amit kap? A lakájmédia csöcseit szopod-e? (na jó, az nem kérdés).
2023. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Minden fideszes mindig hazudik, ez az alap amiről ki kell indulni bármilyen kormányzati kommunikációval kapcsolatban.
2023. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Mintha régebben amúgy annyira kompetens tanárok lettek volna a pályán. Ne vicceljünk már, már az én időmben is otthon kellett mindennek utána járni, mert a tanárnak elég volt, ha az a néhány kedvenc tudta és megértette.

Mondjuk állandóan puskáztak azok is.

Még általános iskola elsőben, másodikban talán számít a tanári kompetencia, de utána csak elmondják azt, ami a könyvben van.


Látszik mennyire fontos a munkájuk, ha covid alatt is tökéletesen lehetett tanulni meg vizsgázni.

Többünknek is az volt a tapasztalata, hogy covid alatt jobban tanult a gyerek, mikor mi tanultunk velük.

Erről ennyit.

2023. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
#9 Jah, akkor minden rendben van? Nem is kell sehová fejlődni, mert már a te idődben is...?
2023. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!