Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mond ilyeneket Márky-Zay...

Miért mond ilyeneket Márky-Zay úr a Fideszesekre?

Figyelt kérdés
Gombával etetett trágya vagy trágyaval etetett gombák a Fideszesek Zay úr szerint

2023. okt. 11. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha kormányfő akar lenni akkor megkellene válogatni a szavait, egyébként azt mond amit akar.
2023. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen érthetetlen, hogy miért gombákhoz hasonlítja a fideszeseket. Ez rendkívül sértő a gombákra nézve.
2023. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Ilyet mondott? A FIDESZ-esekre mondta? Vajon mire gondolhatott?
2023. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Azért mondta mert ő sem vezető politikusnak való csak egy ember a sok közül.
2023. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

#4

Vezető politikusok nem mondhatnak ilyeneket?

Vezető politikusok nem mondanak ilyeneket?

2023. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Tévedett. Nem "sötétben tartott, trágyával etetett gombák" hanem fidesz szavazó=trágya...
2023. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

A "sötétben tartott, trágyával etetett gombák" kijelentésben nincs semmi sértő.

Arról van szó, hogy ezek az emberek táplálékként kapják a nagy ember ... propagandáját, és nem látnak ki a bűvköréből.

2023. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Akkor úgy mondom számomra egy normális politikus nem mond ilyeneket mint Zay.
2023. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Lehetne cifrábbakat is mondani némelyikre, de az is biztos hogy a magyar jobboldal egy része hatalmas erkölcsi mélyrepülésben van. Legjobb barátaik az ázsiai kommunisták, egy volt KGB-s és különféle közel keleti iszlamisták lettek, és velük együtt örülnek emberek lemészárlásának, mindezt teszik térdencsúszva boldogan. Már persze amikor nem benarkózott homo orgiákra járnak, ereszen csúsznak és yachton prostiznak.

Ez lett a hazai jobbosok krémjéből, ami nem kicsit ciki. Én tényleg azt hittem hogy a woke az a mélypont, rájöttem ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna.

2023. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Én nem szidom és sértem meg egyik párt szavazótáborát sem, ezt elvárom a politikusoktól is.
2023. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!