Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar dollárbaloldal...

A magyar dollárbaloldal Gyurcsány vezetésével vagy nélküle, eddig minden alkalommal leszerepelt ha vezető szerepbe került. Miért van az, hogy mégis magaslóról osztják az észt?

Figyelt kérdés

Minden baloldali kormány válságot, megszorítást eredményezett. Minden baloldali polgármester csődbe vitte a rábízott várost, falut.

Minden baloldali program, reform kudarcba fulladt.

A szavazó bázisukat lemorzsolták, szűk elvakult réteg (gyenge képességű beszűkült emberi roncsok) támogatásán kívül már senki nem áll mögöttük.

Mégis fennhéjázva okoskodnak és ha valaki szembesíti őket a valóssággal akkor megsértődnek.

Hogy lehet ennyire elvakult, beképzelt a magyar (dollár)baloldal?



2023. okt. 11. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Simán buta téveszmés emberekből álló csoport a magyar baloldal.
Nincs mentális probléma csak pénzért csinálják.
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

"Minden baloldali kormány válságot, megszorítást eredményezett."

. Az igen: nem is tudtam, hogy a magyar gazdaság ilyen hatással van a világgazdaságra, hogy még a 2008-as gazdasági válságot is ők okozták.


"Minden baloldali polgármester csődbe vitte a rábízott várost, falut."

. Pl. Szeged?

2023. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
#1 hagyjad! Ők egy másik valóságban élnek.
2023. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orbánról csináltak olyan videot ahol egymás mellé állítják a nyilatkozatait amikor kormányon van és amikor ellenzékben. Gyurcsányról is kellene egy ilyen. Mindegyik másképp beszél kormányon és ellenzékben.
2023. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Szimplán ezt a "dollárbaloldal" kifejezést nem értem.

Mert egyrészről van az a narratíva(amit én is gondolok), hogy az ellenzék egy kalap trágyát nem ér,annyira szerencsétlenek.

Viszont van egy olyan narratíva is ezzel egyszerre a kormány részéről, hogy ezek valami hatalmas nagy terv részei,akik nagyon veszedelmes ügynökök, akiket a Soros meg én nem tudom kicsoda töm dollárokkal.

Szóval azt nem vágom,ez a kettő kormánynarratíva hogy fér meg egymás mellett?

Mer ha ezek annyira profi,veszélyes izék lennének, akkor 13 év alatt azért talán kicsit többet is felmutattak volna. Aki meg ezeknek pénzt ad évről évre , attól aztán végképp nem értem, miért kéne félni. Mindig a vesztes lóra tenni csak hülyék szoktak,meg a legszerencsétlenebb szerencsejátékfüggők. Szóval aki annyira hülye, hogy ezt az ellenzéket támogatja, az majd nyilván valami világméretű összeesküvésnek a kitalálója. Na csak erre akartam felhívni a figyelmet, ha már toljátok a kormánypropagandát, legalább ezeket az ellentmondásokat nem ártana észrevenni.

2023. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jani255 ***** válasza:
63%

A jobboldal pedig eddig mindig romlásba vezette az országot.


Tisza István és a pártja Trianont hozta össze, Horthy egy személyben több százezer magyar haláláért felelős és megpecsételte a magyarok jövőjét.


Orbán is ugyan úgy kreténkedik mint az elvtársai.

Amíg hatalomban van, arrogáns félistenként viselkedik, közben romlásba vezeti az országot.

2023. okt. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!