Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki még nem kért oltást, az...

Ki még nem kért oltást, az konteó-s, szélsőséges, ellenzéki, nagyon elővigyázatos?

Figyelt kérdés

Kiderült már, az oltás megvéd. Erős védelem a covid ellen. A közreadott kórházi és immunizálási adatok is alátámasztják. Ugyebár korházban látszódik is, mind jól teljesített, eredményesek.


Nem lehet tehát mondani, hogy nincs oka beadni a vakcinát, amikor egymás után jönnek a hullámok. Most is az Omicron meg Eris mutáns jön, ha jól tudom Kínából ismét.


Aki még most sem kérte az oltást, az konteós?


Rettegnek a szúnyog-csípéstől?


Esetleg ellenzéki, aki sértve érzi magát a "kiderített" DK-Momentum oltás elleni petícióból? Vagy tele a naci és csak ennyi?



2023. okt. 12. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak szimplán olyan emberek, akiket ez nem érdekel.
2023. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Mivan ha csak egyszerűen nem akarják? Nem muszáj ahhoz "libbantnak" meg mit tudom én minek nevezik a mindentudókat.


Ismerősöm tesóját a családja vakhite vezette oda, hogy a természetesen és frissen megszerzett immunitására most rá akar oltatni ő maga a testvére, ennek meg örülnek.


Fogalmuk sincs mit jelent az immunitás és az immunizálás? Illetve, mennyire veszélyes az antitestekkel teli szervezetre pluszban ráoltani? Költői kérdések természetesen :D

2023. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Propaganda-vakcinakufár kérdés.

Azért nem oltattam mert láttam,hogy mennyien megszívták a környezetemben és rendkivül bosszantott a kormány hazugságcunamija.

2023. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Lenne egy kérdésem az oltottakhoz: következő oltás mikor jön? Nem a második, hanem mikor oltanak majd újra?
2023. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Az oltás megvédett pár hónapig, persze a mellékhatásokat se hallgassuk el..A lakosság hány %-a oltalozott az elmúlt 2 hónapban?én sosem kértem belőle és nem is fogok.
2023. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen mindegy az ellenzéknek.

Ha a fidesz azt mondta volna, hogy ne oltass, akkor ők lettek volna az oltás fő szószólói.

Ennyi az egész.

2023. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Annak van esze aki nem kért és látta hogy hullanak az oltottak .
2023. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Az egész világ összes vezetője közül Orbán kezelte a legrosszabbul a covid krízist, szóval nem tudom hogy kinek a fszából szoptátok ki hogy pont az ellenzék az oltásellenes.


Az oltás kéréséről max annyit tudunk hogy minél magasabb iskolai végzettsége van valakinek, annál nagyobb eséllyel kér oltást, ami nem vág össze a Fidesz szavazótáborral.

Ha most Kati miatt rajonnek a Fideszesek hogy az oltás talán mégsem olyan rossz, az tök király.... De hogy elkezdjétek hogy a Fideszesek aztán bőszen oltattak éveken át, míg a konteó hívő ellenzék nem, az azért egy kicsit durva, nem?

2023. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egész europa 10 millio oltást rendelt kérdezö mi ebböl kaptunk 300000.Ennyire elege van már az embereknek az oltásbol mert kukába megy ez 10 millio is.Meg covid hisztisekböl is.
2023. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pártnézet nélkül mondom, hogy szeretném én éld önteni, hogy beadatom e vagy sem.

Nem szeretném ennyi.

Se balos se jobbos nem vagyok sőt csak az utóbbi 1 évben kezdtem el a politika iránt érdeklődni.

Azt is csak azért, mert egyre szarabb a mindennapi élet.

2023. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!