Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális dolog bárki szerint...

Normális dolog bárki szerint az, hogy ma már rendre LMBTQ+ transzok nyerik a szépségkirálynő választásokat?

Figyelt kérdés

Hollandia után Portugália.

Én tényleg elfogadó vagyok a meleg közösséggel szemben, de nekem ez fiatal nőként már sok.

Nekem tök oké, hogy ő nőnek érzi magát, de mi van az én nőiességemmel, az én megélésemmel? Ha már bárki lehet szépségkirály-NŐ-, akkor a NŐ jelentése mi marad? Mert nekem az (és kb. 60 millió éve ez), hogy méhhel, XX kromoszómával, mellekkel és vaginával születek, nem pedig az, hogy mától fogva bemondásra annak kell elfogadni, hiába van kukacom, az imént felsoroltakból meg semmim.

Ráadásul egy transz nő szépségéért nem is a genetika vagy szerencsés adottság a felelős, hanem a plasztikai sebész... igen, járnak normál nők is sebészhez, de őket akkor sem egy szőrös férfiból műtik át konkrétan más neművé.

Ez tényleg csak engem zavar?



2023. okt. 12. 17:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
28%
Igen, csak téged zavar, de téged egész nap 20 órában kb. 😂
2023. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy vagyok vele, hogy zavarja azokat, ahol ez jelen van.

Ez olyan dolog, hogy biztosan nem fog nyerni semmit, de ők legalább elmondhatják magukról, hogy rettenet polkorrektek el elfogadóak.

Szerintem ezentúl rendszeresen lehet majd számítani "transz" szépségkirálynőkre országon belül, de ezen kívül lópikulát sem fognak nyerni.

2023. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
2; de most képzeld el, hogy tényleg erre edzel, erre dolgozol, erre készülsz nagyon sok ideig, és akkor jön valaki, aki még csak nem is nő, és elviszi előled a díjat... És ami rosszabb, hogy neked ehhez jó pofát kell vágni, mert különben ilyen-olyan transzfób vagy. És bár transz ismerősöm nincs, de lipstick les barátnőm van, neki sem tetszik ez.
2023. okt. 12. 17:34
 4/42 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok én is, nyilván nem tetszene, mert tudnám, hogy csak a polkorrektkedés miatt nyert, kivéve ha tényleg húú de szép, de ezekről egyikről sem lehet ezt elmondani.
2023. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
2%
Mi köze ennek a meleg közöségeknek?
2023. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%

Az egész szépségkirálynő választást végtelenül proli dolognak tartom.


Ha ennek az LMBTQ dolognak az lesz a vége, hogy megszűnik, akkor nekem nem fog hiányozni.

2023. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%
Mi az a lipstick les?
2023. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
30%
Nyugtass meg, néha azért szoktál mással is foglalkozni, mint hogy az lmbtq s*ggében lenni?
2023. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd lecseng ez is. Az olimpia is évekig inkább volt a vegyészek versenye, mint a sportolóké. Aztán megunta a közönség és most újra a sportról szól. Ezt is szabályozzák majd, lesz hiszti, lesz sértődés aztán normalizálódik.
2023. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%

Nyerjék😂😂

A szépségkirálynő választás egy az egyben legyen egy transz verseny, igazi nő ne is vehessen részt rajta.


Cserébe viszont a sportokat, öltözőket, nyilvános női wcket, nőknek szánt ösztöndíjakat/pozíciókat hagyják békén.

2023. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!