Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg olyan nagy a...

Ha tényleg olyan nagy a "munkaerőhiány" akkor miért van az, hogy még a meki, KFC meg ilyen helyekre is csak full jóképű fiatal férfiakat vesznek fel?

Figyelt kérdés

És akkor ezek még csak a gyorséttermek, akkor még nem is beszéltem olyanokról hogy bárpult, ne adj isten nem egy sarki kocsmában hanem egy kicsit is nívósabb helyen. Ott már egyenesen filmsztár külső a beugró, nem csak egy mezei jóképűség.

Ha tényleg akkora munkaerőhiány van, akkor hogy lehet ennyire válogatni a munkaerő közül? Mert hogy nem minden ember néz ki qrva jól.


2023. okt. 14. 12:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Meg persze csajokat is felvesznek, de nőkből eleve hiány van szinte minden munkahelyen, ezért oda befigyel 1-2 csúnyácska nő is. Férfiból nem figyel be csak top.

De a nívósabb helyekre nőkből is ugyanúgy csak filmsztár külsejűeket vesznek fel.

2023. okt. 14. 12:02
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Bárkit felvesznek, púpost vagy félszeműt is.
2023. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Bárcsak....
2023. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Az ellentmondás megoldása egyszerű: nem igaz, amit állítasz. :)
2023. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most ez hogy jött? Bármelyik gyorsétterem olyat nyilatkozott hogy munkaerőhiány van?
2023. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

6-os

Nem, ők nem. De a Fidesz folyamatosan ezt nyilatkozza.

2023. okt. 14. 12:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Tele van nappalis egyetemistával, őket jobban megéri nekik foglalkoztatni diákmunkán.
2023. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De azok közül is csak a jobb megjelenésűeket veszik fel, mert akkora a választék. Oké, én ezt megértem, ha van választékom akkor én is a jobb munkaerőt veszem fel ugyanannyi pénzért.

De akkor miért mondják hogy munkaerőhiány van? Hm?

Ausztriában igaz ez, hogy felvesznek ronda embert is mekibe, bárkit, mert ott valódi munkaerőhiány van.

2023. okt. 14. 13:02
 9/16 anonim ***** válasza:
8) a jobb megjelenésű nem egyenlő a jobb munkaerővel.
2023. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Max. a jobb megjelenésűt rakják a pultba.

A kövér, pattanásos meg süti a krumplit hátul.

2023. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!