Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok nem szégyellik...

A balosok nem szégyellik magukat, hogy prolizzák a Fidesz szavazóit, miközben nekik kéne képviselniük a szegényebb néprétegeket?

Figyelt kérdés
A baloldal elvileg a szociális igazságosság érdekében politizál és értékesnek tekinti a kevésbé tanult, rosszul kereső embereket is. Ehhez képest nekem úgy tűnik nálunk inkább csak gúnyolódnak és úgy tesznek mintha nem értenék miért szavaznak az emberek a Fideszre.

2023. okt. 14. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Elgondolkodhatnál azon is, hogy talán nem mindenki baloldali az ellenzékiek közül sem. Én pl liberálisnak tartom magam és nem támogatom a baloldali gazdaságpolitikát. Nekem már a Fidesz is túlságosan baloldali ilyen téren.
2023. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
A Fidesz elvileg a középrétegnek kedvez (egykulcsos adó, adóalapú juttatások, mint sokgyermekes adókedvezmény stb...), a középréteg pedig balos. A baloldal pedig a szegényeknek akar kedvezni, akik Fideszesek. Ne keresd a logikát 🤷‍♂️.
2023. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Fidesznek meg lehet nézni felmérésekből a legszegényebb és a csúcsmilliárdos réteg az egyik legstabilabb szavazóközönsége. Akkor miért ne ezeket lakassák jól. A cirkusz és kenyér helyett - stadion és krumpli a jelszó!
2023. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Akármelyik rocker, vagy punk társadalom liberálisabb lenne, mint maguk a liberálisok. Nagyon sok megkötéssel járna. Heterók elnyomása. Saját hülyeségük, utánpótlás nem lenne, mert nem fogadják el, hogy a bevándorlók genetikailag nem liberálisok, és sosem fognak rájuk szavazni. Tehát nem lenne fenntartható.


A libsik sima gengszer csapat, simán kiküldik a stricik a nőjük, meg a családjukat. Közben meg ölik egymást. Undorító.


Közben olyan konzervatív nevelést kapnak, hogy azt nehéz utánozni. Ha én nyernék, öket kivégezném. nem mert libsik. Amúgy is.

2023. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Régebbi dolgok betiltása. Régi dolgok betiltása, vagy ami nem műanyagszagú. Nyomorékok támogatása, de az életképeseket utálják. Dolgozni nem akarnak.
2023. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Olyan dolgokat támogatnak, olyan stílust, amitől más rosszul van. Nem értik ezt meg. Mást nem képesek elfogadni, csak saját b*ziságuk.
2023. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Tehát a kérdező és a magafajták beismeri, hogy magasról letojják a szegény magyar családokat, és mégis az árok szélén hagyják a rászoruló magyarokat. Már 1998-ban tudtam, hogy ilyenek vagytok.
2023. okt. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A fidesz szavazókat a vallásosság miatt, meg a gyilkos elnyomás miatt.


A háttérhatalmat azért, mert ezt a libsikkel akarják kompenzálni, akik maguk is elmebetegek, vagy konzervatív nevelésben részesült bűnözők.

2023. okt. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2%
A libsik ezósok, a fidesz vallásosok. És mind a kettő be akar tiltani mindent.
2023. okt. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Igazából senki se érti hogyan szavazhat egy magyar a fideszre.

Nem csak a balosok.

2023. okt. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!